דלתות כניסה עם ביטחון - הבחירה המנצחת שלכם! - שריונית חסם

דלתות כניסה עם ביטחון – הבחירה המנצחת שלכם!

בבואכם לרכוש דלתות כניסה לביתכם או למשרדכם, בוודאי עולות כמה שאלות שנוגעות לחוזק הדלת, וגם לעיצוב. דלת היא מונומנט בולט מאוד ולכן בשנים האחרונות, היא חדלה להיות רק מחיצה המפרידה בין דירה או בית לרחוב ובין חדר לחדר בבית. נושא העיצוב תופס היום מקום מכובד במערכת השיקולים של יצרני דלתות כניסה בארץ, ובהצצה לקטלוג דלתות הכניסה שלהם, אפשר להבין לאן הרוח נושבת.

דלתות Hi Tech סדרה 8000, הן דלתות בעיצוב מודרני מחוסמות וחזקות, שנותנות לא רק מענה בטיחותי כי אם גם עיצובים נפלאים המתאימים לכל סגנון של בית, דירה או משרד. גם סדרת 7000 Supreme, מייצגות את כל החידושים והדגמים שיש היום בדלתות בנישה של העיצוב הכפרי ויש עוד שפע של דגמים, שהופכים כל דלת לתכשיט בבית. הדלת כבר מזמן הפסיקה לתפקד "כמחיצה" לצורך הפרדה, והיא אלמנט עיצובי לכל דבר.

עיצוב מודרני בכניסה לבית- דלתות כניסה מסדרת 8000 Hi-Tech

אלה הן דלתות כניסה בעיצוב מודרני, המביאות את הטכנולוגיה והעוצמה אל סף ביתכם. שיא הטכנולוגיה והחוכמה בדלת כניסה מפלדה ולא סתם קוראים לה היי-טק, זוהי דלת המגלמת את הטכנולוגיה הגבוהה מבחינת ההגנה על הבית או המשרד שלכם. בנוסף לדלת שעשויה מפלדה, נוספים אלמנטים עיצוביים מפח שעובר צביעה מיוחדת בתנור או מאלומיניום כדי להוסיף חוסן וגם עיצוב. לדלתות יש גם יכולת לבודד בידוד תרמי או אקוסטי ולכן הן מתאימות גם כדלתות כניסה לחברות, משרדים ועוד. הדלתות משווקות בצבעים אופנתיים כמו: אדום, כחול, שחור, אפור, לבן.

עיצוב כפרי זה הכי טוסקנה- דלתות כניסה בעיצוב טבעי

יש הרבה בתים שאימצו את סגנון העיצוב הטוסקני. מדובר על שימוש בחומרים שנמצאים בטבע, החל מברזל וכלה בעץ. סדרת דלתות כניסה בעיצוב כפרי, מביאה את כל הכפר אל סף הדלת בסדרת 7000 SUPREME. מדובר במבחר של דלתות מעוצבות ויפות בהשראת אזור הים התיכון. לדלתות מראה אותנטי כאילו והן נוצרו לפני הרבה שנים, עיצוב מאוד פשוט אבל מאוד טבעי. למרות שהן דלתות מחוסמות ובטיחותיות, הן משלבות גם אלמנטים מאלומיניום, חלונות מפורזלים ועוד, המעניקים לדלת את המראה הכפרי, הפשוט והטבעי. הדגמים הם דגמים של דלתות עתיקות, אותן אפשר לראות גם היום בכפרים באירופה. מעבר לעיצוב המיוחד שלהן, הן בעלות חמישה סמלי איכות של תקן מחמיר בינלאומי וישראלי, תקן למנגנון הנעילה ותקנים נוספים.

דלתות כניסה כפריות אלה משווקות עם חלון, דלת סוגים שונים של זכוכית לחלון ועוד. לכולן גימור יוקרתי והם משווקות בצבעים אפור, לבן, חום, קרם, אדום, כחול ועוד.


דלתות הן אלמנט עיצובי לכל דבר

כאמור דלתות היום משמשות גם כאלמנט עיצובי בכל בית. מי שאוהב את הקלאסיקה של הטירות באירופה, בוודאי יתפעל מסדרת הדלתות שריונית ART 5000. זוהי סדרת דלתות מחוסמות וחזקות אבל האומנות שעליהן ייחודית מאוד. הן עשויות בעבודת יד ע" נפח אומן, ונצבעות בטכניקה מיוחד. יש להן מראה עתיק ואותנטי, ממש כאילו נעקרו זה עתה מאיזו טירה באנגליה. זוהי לא דלת, אלא יצירת אומנות של ממש המתאימה לבתים ולדירות או משרדים שאוהבים קלאסיקה. אגב הסגנון הזה היום הופך ליותר ויותר מודרני, אנשים משלבים פריטים עתיקים לצד מודרניים וגם השנדלירים חזרו. יש הרבה שילוב של לבן וזהב, שטיחים ארוגים ביד ובכלל הרבה עבודת יד, כמו שהיה נהוג בזמנים הקלאסיים. לצד כל אלה שריונית מחוסמת במראה עתיק משלימה את העיצוב של הבית, וכבר על סף המפתן אפשר לחוש את האווירה המיוחדת והקלאסית של הבית או המשרד.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה