5 טיפים חשובים לבחירת הסגנון העיצובי של דלתות כניסה - שריונית חסם

5 טיפים חשובים לבחירת הסגנון העיצובי של דלתות כניסה

דלתות כניסה

מתכננים רכישה של דלת כניסה בזמן הקרוב? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא טיפים חשובים לבחירת הסגנון העיצובי של הדלת

דלתות כניסה, מהוות את האלמנט העיצובי הראשון בכל סביבת מגורים, ולכן, קיימת חשיבות רבה לסגנון העיצובי של דלת הכניסה. בנוסף, דלת הכניסה היא מעין "כרטיס הביקור" של סביבת המגורים, וככל שדלת הכניסה מעוצבת יותר, כך הדבר יכול להעיד על איכויות העיצוב בתוך חלל הפנים מעבר לדלת.

מה חשוב לדעת על סגנונות עיצוב לדלתות כניסה ?

עד לפני מספר שנים, כאשר היו מדברים על דלתות כניסה מעוצבות, דיברו בדרך כלל על דלתות כניסה המיוצרות מעץ מלא, וזאת לנוכח המראה היוקרתי והמרשים שלהן. בשנים האחרונות, לנוכח כניסתן של טכנולוגיות ייצור מתקדמות לתעשיית הדלתות, ניתן למצוא היצע הולך וגדל של דלתות כניסה מעוצבות המיוצרות מחומרי גלם שונים, ובינהם, פלדה, אלומיניום וסוגי מתכות נוספים, כאשר קיימים גם דגמי דלתות לכניסה המשלבים בין מספר חומרי גלם. כפועל יוצא מכך, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים וגדול של סגנונות עיצוב לדלתות כניסה, מהסגנון הכפרי, דרך דלתות כניסה בעיצוב הייטקסיטי, אורבאני או מודרני ועד לדלתות כניסה בסגנון רטרו לצד דגמים של דלתות בעיצוב אקלקטי המשלב בין מספר סגנונות עיצוב.

כיצד בוחרים את סגנון העיצוב של דלת הכניסה?

בחירה של הסגנון העיצובי של דלת הכניסה החדשה אותו אתם מעוניינים לרכוש לסביבת המגורים החדשה או המתחדשת, מומלץ שתעשה בהתאם לכל אחד מהטיפים החשובים הבאים:

  1. התאמה עיצובית לגודל ולסגנון העיצובי של חזית הכניסה – דלתות הכניסה מותקנות בחזית הכניסה לכל סביבת מגורים, בין אם מדובר בבית פרטי ובין אם מדובר בדירת המגורים. בשני המקרים, קיימת חשיבות רבה להתאמת הסגנון העיצובי של הדלת לגודל והשטח של חזית הכניסה ולסגנון העיצובי שלה.
  2. התאמה עיצובית לחלל הפנים העומד מאחורי הדלת – על מנת להפוך את סביבת המגורים שלכם למעניינת יותר בהיבט העיצובי, אנו ממליצים לכם לבחור בסגנון עיצובי של דלת כניסה המתכתב עם הסגנון העיצובי של חלל הפנים העומד מאחורי הדלת. באופן זה, תוכלו לייצר דינמיקה עיצובית בין חזית הכניסה, דלת הכניסה לחלל הפנים.
  3. שילוב נכון של חומרי גלם – טכנולוגיות הייצור המתקדמות בתהליך הייצור של דלתות כניסה מעוצבות מחומרי גלם שונים, מאפשרות לכם לשלב בין מספר חומרי גלם לצורך ייצור גוף הדלת. באופן זה, תוכלו ליהנות מהיצע גדול של אפשרויות לתכנון ועיצוב דלת הכניסה לביתכם/דירתכם. השילוב הנכון של חומרי הגלם, מומלץ שייעשה לאחר היוועצות עם מעצב פנים ו/או יועץ דלתות מטעם חברת דלתות מובילה בתחומה. כיום, תוכלו למצוא דגמים מובנים של דלתות כניסה מעוצבות המיוצרות משילוב של חומרי גלם, כאשר חלק מהדגמים ניתנים להתאמה אישית על פי גודל, צבע ואפשרויות עיצוב שונות וייחודיות רק לכם.
  4. שיטת התקנה המותאמת לסגנון העיצובי של הדלת – דלת הכניסה, בעיקר זו המותקנת בבתים פרטיים בהם קיימת חזית כניסה גדולה יותר מהחזית של דירות מגורים, ניתנת להתקנה במספר שיטות, כאשר אחת מהשיטות הטרנדיות ביותר היא שיטת קו אפס, במסגרתה דלתה הכניסה מגיעה בקו ישר עם קיר החזית.
    כאשר אתם מתכננים דלתות קו אפס עבור הכניסה לביתכם, חשוב להקפיד על עיצוב אחיד של דלת הכניסה לקיר החזית, ובתוך כך, לייצר לעצמכם חזית כניסה מעוצבת בה לא ניתן להבחין היכן מסתיים הקיר ומתחילה הדלת.
  5. היחשפו למספר גדול של דגמי דלתות כניסה מעוצבות – על מנת לבחור בדלת הכניסה המעוצבת המועדפת עליכם ביותר, אנו ממליצים לכם להיחשף לכמות גדולה ככל האפשר של דגמי דלתות מעוצבות לכניסה. באופן זה, תוכלו לקבל השראה לצורך עיצוב דלת הכניסה לסביבת המגורים החדשה או המתחדשת שלכם, ובאותה נשימה, לבחון פתרונות התאמה אישית של הדלת על פי דגם עיצובי מובנה כזה או אחר.

כיום, כל חברת דלתות מובילה בתחומה, שמה דגש מקצועי על תהליכי התכנון והעיצוב של דלתות הכניסה המיוצרות על ידה, דבר המאפשר לכם תכנון מקצועי של דלת הכניסה באמצעות חברת דלתות מובילה בתחום שבנוסף לפתרונות העיצוביים מתמחה גם בתהליכי ייצור בשילוב טכנולוגיות ייצור חדישות ומתקדמות.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה