דלתות כניסה מפלדה - ככה תמגנו את ביתכם - שריונית חסם

דלתות כניסה מפלדה – ככה תמגנו את ביתכם

דלתות כניסה מפלדה - ככה תמגנו את ביתכם - shutterstock 242217013

רק אחרי מלחמת ששת הימים, חדר לארץ פס הייצור הראשון של דלתות כניסה מפלדה. היו אלה דלתות מכוערות, בלי שום דגש על עיצוב. פונקציונאליות להחריד. מנגנון מיוחד, צילינדר מורכב. פינים לתוך המשקופים. כולם היו בטוחים שהנה הם מוגנים, עד שהתברר כי לפורצים ולגנבים יש דמיון פרוע וגם יכולת טכנית טובה, יש לומר.


הם הצליחו לפרוץ גם דלתות מפלדה, אז נאלצו החברות להתחיל להמציא את "הגלגל הבא", שהרי על הראשון כבר התגברו הפורצים. אלה לא וויתרו. הם פיתחו כל מיני שיטות פיצוח ופריצה של דלתות וגם מפלדה. לפי נתוני הפריצה בבתים ברוב השנים ההן, אחרי מלחמת ששת הימים, היו הרבה מאוד אירוע פריצה, בעיקר של כנופיות טרוריסטים מהשטחים.


אז נאלצו חברות הייצור להמציא מנגנונים חדשים, וחומרי גלם, שיטות ופטנטים שאתם יקשה על הפורצים לפרוץ לבתים.
היום יש לשריונית דלת עם מנגנון שבעת פריצה משמיד את עצמו. כך הפורצים אפילו לא יכולים לדעת באיזה מנגנון היה מדובר. הסוד הכמוס הושמד.

דלתות HI-TECH – כשטכנולוגיה ועיצוב נפגשים

סדרת דלתות כניסה Hi-Tech של חברת שריונית, הם שם דבר בעולם הדלתות היום. מדובר על שילוב בין ביטחון ועיצוב. יכולת טכנית אדירה לצד התייחסות לצורך בעיצוב סביבת החיים והבית וגם הכניסה. מצד אחד דלתות כניסה מפלדה, מצד שני התאמה לעיצוב של הבית והסביבה. היבט לא פחות חשוב היום בבחירת דלתות.


בסדרת דלתות הארץ דגמים רבים, בעלי חזות משתנה. עיצובים מגוונים במשפחה של דלתות פלדה. הם מעוצבים באמצעות טכנולוגיה חדשנית, הן יוקרתיות. מאוד מרשימות ועושות לכם כניסה מאוד אלגנטית הביתה.


הן מיוצרות עם חיפוי של אלמנטים מפלדה, צבועות בתנור, שיא המודרניות והיוקרה, משווקות בפלטה רחבה של גוונים בצבעים: צבעי אדמה, אדומים, כחולים, אפורים, ירוקים, חומים. תשכחו מכל הצבעים שראיתם עד היום. תצוגה מרהיבה של דלתות מפוארות הן ברמת הייצור והן ברמת העיצוב.

בריחים בקוטר 14 מ"מ- לא פשוט בכלל!

דלתות כניסה מפלדה מסדרת HI-TECH כוללות מנעול רב בריחי- אורך הבריחים 14 מ"מ והם יכולים לחדור פנימה למשקוף לעומק של 25 מ"מ. כאשר פורצים מנסים לפרוץ את הצילינדר, מתבצעת במקום מידית, השמדה עצמית. הפטנט הזה, שמונע מהפורצים להבין את נוסחת הביטחון. לדלתות הללו יש גם בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה וגם סגר ביטחון משופר.

גרים ליד הכביש? אתם חייבים דלת מסדרת HI-TECH!

אחרי פיתוח מנגנון השמדה עצמית וסגר ביטחון משופר, הושם הדגש על דלתות הכניסה הללו ברמה של בידוד אקוסטי ותרמי.


תארו לעצמכם שאתם מתגוררים ליד כביש ראשי, או שפעם רכשתם בית פרטי באזור כפרי, ומאז כבר סללו לידכם כביש. אז מצד אחד אתם חשופים לכנופיות של פורצים, שמאוד אוהבים יישובים כפריים, מצד שני אתם רוצים שקט, כי הרי בעיקר בגלל זה הלכתם לגור בכפר.


איך משלבים בין דלת ביטחון, שמצליחה לגרום לגנבים לרוץ עם הזנב בין הרגליים לבין שמירה על השקט.

בידוד. זו התשובה.


לדלתות כניסה מפלדה של שריונית, יש בידוד מעולה ששומר על הטמפרטורה גם בחורף וגם בקיץ. בקיץ הוא מונע כניסה של חום ובחורף, הוא מונע כניסה של קור.


בנוסף במגורים בסביבה רועשת, תצליח הדלת ההרמטית הזו, למנוע חדירה של רעשים מסוגים שונים. זה אחד היתרונות הכי גדולים שהפכו את דלתות ה- HI-TECH של שריונית לדלתות הכי מבוקשות באזורי ישוב כפריים.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה