דלתות כניסה מעוצבות - שריונית חסם

דלתות כניסה מעוצבות

דלתות כניסה מעוצבות

למי שמחפש היום דלתות כניסה, יש היצע רב של דלתות כניסה מעוצבות שמתאימות מאוד לבית בסגנון הקלאסי. בית זה מפגין הקפדה יתרה עד ירידה לפרטי פרטים הן בבחירת הריהוט, פרטי הדקורציה, התאורה וכל האלמנטים אשר יוצרים את אותה תחושת "מלכותיות" בבית כזה. עיצובים המזכירים ביקורים בטירות עתיקות. יש אנשים שממש אוהבים את זה.

הצבע השולט בבית כזה בסגנון הקלאסי הוא בגוונים של שמנת ולבן, לצד הרבה גוונים של נחושת וזהב. יותר מלכותי ומפונפן מזה אין. יש שימוש רחב בוויטרז'ים וקריסטלים, עבודות אומנות ורהיטים מיוחדים. בדרך כלל עם הלבן, הזהב והשמנת משלבים גם שחור כדי ליצור ניגודיות בתוך החלל הבהיר. יש שאוהבים דווקא את הסגול והבורדו או הירוק בחלקים מסוימים של החלל. 

קרניזים, דקורציה כמו עתיקה

קרניזים זה אלמנט חובה בכל בית המעוצב בסגנון הקלאסי. זהו אלמנט מאוד בולט הממוקם בחלק העליון של החלל ויש לו תפקיד עיצובי. יש כל מיני סוגי קרניזים עם כל מיני פרטים ועיטורים ברמות שונות שמשפיעים על המאה של החלל. יש שימוש באלמנטים דקורטיביים על הקירות ומסגרות צמודות לקיר בגוונים שונים כדי ליצור "צפיפות" מרשימה ועשירה בפרטי פרטים.

דלתות כניסה לבית כזה יהיו אולי בהזמנה מיוחדת במידות גדולות, או דלת מעשה ידי אמן כמו שיש למשל לחברת שריונית ART  5000, דלתות כניסה מעוצבות. בדלתות אלה בהחלט ייעשה גם שימוש בצבעים הבולטים האופייניים לסגנון. 

לגור בטירה באמצע הכפר

הסגנון הקלאסי לא פוסח על הרבה מאוד בתים במושבים, אשר יש להם חללים מספיק גדולים כדי לצופף בהם  רהיטים, ספות, כורסאות, קונסולות ועוד פריטים שמתכתבים עם הסגנון הקלאסי. אפשר לזהות את הבתים האלה כבר מבחוץ בעזרת דלתות כניסה מעוצבות רחבות ומיוחדות במינן המותקנות בכניסה של כל בית בסגנון כזה. 

הטקסטיל בסגנון הזה הוא חלק בלתי נפרד מהמראה, בדרך כלל הבחירה תהיה של טקסטיל כבד עם בדי קטיפה ועשיר בטקסטורה עם אריגים מוזהבים כמו ברוקד. או בדים עם הדפסים מוזהבים ודרמטיים כמו בורדו וזהב, סגול וזהב ועוד. 

גם בתוך הבית עצמו יושם דגש על בחירת דלתות מעוצבות שיתאימו לסגנון של הדלת הראשית בכניסה ושל שאר חלקי הבית. 

מעל דלת הכניסה סביר להניח שיהיה גם איזה שהוא פנס מיוחד במינו שיאיר על הדלת וגג מעוצב. התאורה בסגנון הזה מאופיינת בגופי תאורה דומיננטיים ובולטים כמו למשל שנדלירים או מנורות קיר דקורטיביות, פמוטים גותיים מוזהבים ותמונות קיר רקומות גדולות, גובלנים ועוד. 

כניסה מרשימה ובטוחה

בשנים האחרונות אפשר להרגיש בהבדל בשינוי ברכישת דלתות כניסה מעוצבות לבין הבחירה שצרכנים היו עושים כאשר היה מדובר בדלתות. בדרך כלל התפיסה הייתה שדלת היא בסך הכול סוג של מחיצה שהמטרה שלה הוא לחצוץ בין דלת לדלת. לכן לא הייתה שום דרישה מיוחדת לגבי דלתות לא פנים ולא כניסה.

אבל מאז עברו הרבה עצים בדלתות והיום הן משמשות כרהיט עיצובי לכל דבר ואף נרכשות בסגנון ובצבעים המתאימים לבית. אפשר לרכוש היום דלתות בסגנונות רבים יחד עם הביטחון המקסימלי שדלת כניסה צריכה לתת וזה לא סותר את זה שהיא תהיה גם יפה וגם מעוצבת. אפשר להזמין גם דלתות כניסה מעוצבות בהזמנה מיוחדת הן מבחינת גודל והן מבחינת עיצוב. 

הרבה פעמים יבקשו יועצי הדלתות צילום של הבית כדי להתאים לו את דלת הכניסה או לראות את השטח החיצוני בו אמורים למקם את הדלת ליד שביל גישה, גינה ועוד. 

קראו גם על: דלתות אקוסטיות

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה