דלתות כניסה מעוצבות- כי זה חלון הראווה שלכם! - שריונית חסם

דלתות כניסה מעוצבות- כי זה חלון הראווה שלכם!

דלתות כניסה מעוצבות הן כרטיס הביקור אל המקום בו אתם חיים או פועלים. כבר כמה שנים מאז, שהבחירה של דלתות כניסה היא לא רק בהיבט של דלת ביטחון איכותית, אלא גם כניסה אופנתית שמעבירה מסר של עיצוב על המקום בו היא מוצבת. זה יכול להיות דירת מגורים, וילה מפוארת או משרדי חברת נדל"ן. הרושם שדלת כניסה עושה חשוב מאוד (למי שרוצה שהיא תעשה רושם) או שתתאים את עצמה לעיצוב של המקום. יש כמה סגנונות עיצוב השולטים בעיצוב הבית, ולכל אחד מהם מתאים דלת אחרת.

סגנונות עיצוב נולדו יש לומר, מתוך רצון העם, זוהי בחירה של אנשים ובשנים האחרונות נוספו סגנונות עיצוב חדשים שלא היו קיימים קודם. הסגנון היחידי ששלט מאז ומעולם בעת העתיקה, היה הסגנון הקלאסי שעירב אומנות ועיצוב. פרקט מעשה עבודת יד מפיסות עץ, תקרות מצוירות, ולא, לא מדובר על בזיליקה אלא שגם באחוזות אצילים, טירות עתיקות וארמונות שלט הסגנון הזה. מי שממש מתגעגע לאומנות הזו ולסגנון העיצוב הזה, מוזמן להציץ בקולקציה ART 500 של שריונית ולהיווכח שגם היום אנשים רוצים דלת כניסה עוצמתית ואומנותית כמו פעם.

ART 5000 – סדרת דלתות בנפחות אומן

סדרת הדלתות ART 5000 מציגה דלתות בנפחות אומן אישית, שמביאים דלתות כניסה מעוצבות לדרגה של אומנות. את הדלתות הללו מייצרים נפחים אופנים, כאשר לכל אחד התפיסה האומנותית שלו. הם מוסיפים כל מיני אלמנטים ויוצרים דלת אחת ומיוחדת, בהזמנה אישית. הדלת הזו בהחלט מתאימה לווילה מכובדת, לגלריה לאומנות אבל גם למקום שלבעליו יש הצהרה אופנתית. זוהי דלת שמזכירה את המקומות העתיקים בעולם, אשר בשעריה עברו נסיכים ומלכים, ומי שרוצה להרגיש כך, בהחלט מוזמן לבצע כניסה מרשימה דרך דלת כזו שעושה קאמבק רציני לא רק בארץ אלא גם בעולם. אנשים אוהבים להרגיש שיש להם משהו מיוחד בבית ושגם הדלת שלהם, היא לא כמו אצל כולם. 

דלתות כניסה מעוצבות לבתים מעוצבים

אין היום כמעט בית שהוא לא מעוצב. אנשים שמשקיעים בבניית בית פרטי, בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים משקיעים גם המון ברהיטים מעוצבים לבית כגון חפצי נוי לבית, חפצים רבים כגון פריטי דקורציה, פסלים, אגרטלים, עציצים, פמוטים מעוצבים ועוד. אותם אנשים כמובן בוודאי לא ירכשו דלת כניסה רגילה. הם יבחרו דלתות כניסה מעוצבות, שיש להם טאץ' ואמירה ויש היום שפע רב של אפשרויות שמכסות גם את העניין הבטיחותי וגם את עניין העיצוב. דלתות שאפשר לעצב עם פסי אלומיניום אלגנטיים, או עם ציפויים שונים, שלא לדבר על מגוון הצבעים שהופך כל דלת לבעלת נוכחות מרשימה. דלתות כניסה מעוצבות הן היום טרנד גדול מאוד ויש להם ביקוש בקרב כל מי שיש לו טעם מסוים והוא רוצה להביא אותו לידי ביטוי. אין ספק כי דלת כזו מרשימה, מכבדת את המקום בו היא מוצבת ובהחלט משקפת את הביקוש הרב למוצרים מיוחדים ומעוצבים, כגודל ההתייחסות היום לכל תחום עיצוב הבית.

ניו יורק שיק או עיצוב בסגנון טוסקנה

סגנונות העיצוב הוסיפו לעצמם כמה סגנונות חדשים בשנים האחרונות. עם המעבר של צעירים רבים ללופטים בניו יורק (דבר שגם קורה בארץ), הפכו הלופטים הללו, לדירות מעוצבות וטרנדיות שממציאות את העיצוב מחדש. ניו יורק שיק למשל זהו סגנון מאוד מודרני, שלא בוחל בשום קו נקי וסגנון מינימליטסי אבל מה שמאפיין אותו במיוחד, זה הניקיון והאסתטיקה הן של פריטי הריהוט, עיצוב החלל וכמובן גם בבחירה של דלתות כניסה, בעלות גוון מיוחד, חזקות וחסינות אבל גם מאוד בטוחות. שילוב של טכנולוגיה יחד עם התייחסות לסגנונות עיצוב בולטים. דלתות כניסה מעוצבות מודרניות זה טרנד מאוד גדול היום. 

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה