דלתות כניסה מעוצבות - איך מוצאים היום? - שריונית חסם

דלתות כניסה מעוצבות – איך מוצאים היום?

המאבק בפורצים, כמו גם הצורך לחוש ביטחון בבית שלכם-  מבצרכם, יצר אתגר גדול בפני יצרני דלתות כניסה בארץ והביא לכך, שהסטנדרטים עלו מאוד. היום דלתות כניסה חייבות לעמוד בכמה וכמה קריטריונים חשובים וביניהם גם עיצוב. דלתות כניסה מעוצבות הן דרישה גורפת מצד בעלי בתים וגם אדריכלים ומעצבי פנים. לא עוד דלת כניסה רק עם דגש על בטיחות, אבל נראית כמו "דלת מתכת בבנק", אלא דלת אישית בטוחה, חזקה וגם יפה. יש לציין כי למראה הדלת ולא רק לבטיחות שלה, היה משקל כבד גם בהיסטוריה של ייצור דלתות  ההגנה הראשונות בארץ. הן היו מצופות אז בסוג של ציפוי מבריק, שהזכיר לצרכנים את הציפוי של המכוניות, ולכן רבים נמנעו לרכוש אותם. רק אחרי שהציפוי הזה השתנה והפך לציפוי דמוי עץ, החלו הצרכנים בארץ לרכוש דלתות כניסה בטוחות, שהמראה שלהם גם נראה טוב. כלומר- דלתות כניסה מעוצבות היו מאז ומתמיד דרישה של הצרכנים והיום זה הסטנדרט ברכישת דלתות. הצרכנים לא חושבים רק על שיא הבטיחות אלא גם על עיצוב, יופי וסגנון.

איך מחפשים היום דלתות כניסה?

בעידן האינטרנט, דלתות כניסה מעוצבות או דלתות כניסה במבצע מחפשים דרך הרשת. כל שעליכם לעשות הוא להקליד בשורת החיפוש את המשפט "דלתות כניסה מחירים" ולגלוש דרך תוצאות החיפוש לאתרים השונים. חשוב לומר כי רכישה של דלתות כניסה חייבת להיעשות רק מול חברה ידועה ובעלת מוניטין. חברה שלוקחת אחריות על הדלתות ומסוגלת לטפל בכם נכון גם במקרה של תלונות. אתם יכולים לערוך השוואות בין דלתות שונות אבל חשוב מאוד לא להתרשם רק מהמחיר. כיוון שדלת איכותית איננה זולה היום ובצדק, חשוב שתחפשו דלת איכותית במחיר מבצע.  יש משמעות רבה לאיכות של הדלתות, ולא רק למחיר ואם אתם מחפשים דלתות כניסה בטוחות וגם יציבות להרבה שנים, יש לשים לב לפרמטרים הבאים:

  • חומר הגלם ממנו עשויה הדלת.
  • מהו המנגנון הבטיחותי.
  • כמה זמן יש אחריות על הדלת?
  • האם אתם יכולים להזמין אותה בכל גודל.
  • האם היא מוגנת בפני מים או טרמיטים?

חפשו את הסמלים על הדלת?

גם דלתות כניסה במבצע, חייבות לשאת כמה סמלים המעידים על האיכות שלהם. כאשר אתם עורכים סקר באינטרנט ובודקים מחירים, חפשו דלתות כניסה הנושאות את סמלי האיכות הדרושים, הקובעים את רמת הבטיחות והסטנדרט של ייצור הדלת המסוימת. צריך להיות סמל המציין את עמידות הדלת בפני טרמיטים ומים. סמל מנגנון הנעילה החזק של הדלת המעיד על רמת הבטיחות וההגנה שלה. מומלץ לגלוש באתרים של יצרניות דלתות ידועות ולהבין מה הן מציעות לכם. יש דלתות כניסה מומלצות כמו HI TECH סדרת 8000. אלה הן דלתות מעוצבות וגם חזקות מאוד. סדרת 7000 SUPREME, אלה הן דלתות שמתאימות לכל סגנון שיש לכם בבית ומשתלבות יפה. כל דלתות הכניסה האלה, מכילות מצד אחד גם את מנגנוני ההגנה הכי משוכללים היום וגם את העיצובים הכי חמים של עולם הדלתות.

דלתות כניסה מעשה ידי אמן ART 5000

יש היום מגמה עיצובית של דלתות כניסה מפוארות ומיוחדות, המעוצבות כמו דלתות הכניסה הגדולות והעתיקות של אחוזות וטירות בעולם. הישראלים נחשפו לזה בטיולים שלהם והם רוצים את זה בבית שלהם. לשריונית יש סדרה של דלתות שנעשית בעבודת אמן של נפח מומחה שנקראת ART5000. אפשר להזמין את הדלתות האלה בכל גודל שרוצים ולבחור את העיצוב המועדף עליכם, דלת בצבע שאתם רוצים שנראית כאילו מצאתם אותה בחפירות ארכיאולוגיות. לצד העיצוב המיוחד והמושקע של הדלת, מדובר בדלת בטיחותית עם המנגנון הכי משוכלל הקיים.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה