דלתות כניסה מעוצבות - איזה יופי! - שריונית חסם

דלתות כניסה מעוצבות – איזה יופי!

דלתות כניסה מעוצבות

אין ספק כי טיולים בעולם, הגלישה בעולם הדיגיטלי והמולטימדיה המגוונת שיש היום בכל בית בישראל, גרמו לחשיפה של טרנדים ומגמות בעיצוב הבית, ואנשים רוצים לעצב את סביבת החיים שלהם, בדיוק כפי שהם אוהבים. 

ישראל היא לא מדינה וותיקה ולכן אין לנו תרבות של עיצוב פנים (כן יש לנו תרבות של אדריכלות מזרח תיכונית). לכן הטעם הישראלי מתגבש ונובע ממה שאנחנו נחשפים אליו, בתוספת הטעם האישי של כל אחד.

יש מי שאוהב בית בסגנון כפרי, יש מי שאוהב סגנון מודרני. יש מי שלא מוותר על הסגנון הקלאסי שמכניס לסלון ריהוט עם פיתוחים וריפוד זהב, שנדלירים ומראה מלכותי. אבל כולם יודעים היום לבחור פריטים לבית על פי טעמם האישי וזה כולל דלתות כניסה מעוצבות.

כניסה מיוחדת במינה

בכל בית ובעיקר מדובר על בתים פרטיים דלת כניסה נבחרת לפי טעמו של בעל הבית. מעבר לנושא של ביטחון והגנה, יש היום שילובים מפתיעים של עיצובים שלא מתפשרים גם על הביטחון והחוזק של הדלתות ומשלבים את שני הפרמטרים האלה בדלת אחת. דלת כניסה כבר מזמן יצאה מהקטגוריה של "דלת לבנה או חומה עם מנעול עוצמתי". היום מדובר בלא פחות מאופנה, וכמו שבוחרים סלון לבית כך בוחרים היום דלתות כניסה מעוצבות ואף במידות מיוחדות בהזמנה אישית.

האמת היא שיש הגיון בכך שבבית שדרים בו בעלי בית עם טעם אישי מפותח, לא יוותרו גם על דלת אופנתית המייצגת את המגמה של דלתות כניסה מרשימות ולא פחות מכך חזקות.

גם פלטת הצבעים המגוונת של הדלתות מעידה על ההתפתחות המטאורית של תחום הייצור הזה. גם חברות הדלתות מיישרות קו עם הדרישות של הצרכנים והתוצאה: דלתות מעץ, דלתות פלדה בעצובים מיוחדים, מרשימים וכל אחד יכול למצוא את הדלת המיוחדת לבית שלו. 

דלת ירוקה בכניסה- איזה יופי!

שריונית חסם מציעה מבחר עצום של דלתות בטוחות וחכמות עם אפשרויות בלתי מוגבלות. דלתות כניסה מעוצבות של החברה, הן ביטוי לניסיון רב השנים של החברה ולשימוש ביכולות טכנולוגיות גבוהות. ההשקעה ניכרת בפרזול, יכולות ההתאמה של כל דלת לדרישות חריגות. דלתות עם סורגים, חלונות. דגמים של דלתות כניסה במראה של דלת טירה עתיקה או אחוזה כפרית. אין גבול לדמיון ואין גבול ליכולת. 

מגוון הסגנונות נע בין דלת בסגנון יווני לבין דלת פשוטה, קטנה או גדולה, בודדת או כפולה. סגנון קלאסי מודרני, עם חומרי הגלם הכי משובחים והעיצובים המעניינים הופכת הכניסה להיות הדבר הכי יפה בחצר שלכם.

מבחינת צבעים, בכל מקום בבית היום, יש מגמה להכניס את הטבע הביתה. אפקט העולם הדיגיטלי. להכניס צבעים חמים ולהפוך את הבית למקום אנושי וחם. השימוש בצבעים הוא החל מירוקים, כחולים, צבעי אדמה ועד לבנים וצבעי שמנת הקלאסיים.

האם הדלת צריכה להתאים לבית?

יש הגורסים כי דלת כניסה צריכה להיות בסגנון העיצוב של הבית, ויש החושבים כי דלת כניסה צריכה להתאים לכניסה עצמה. לצבעים שיש מסביב, לחיפוי הקיר אם יש. לתאורה ואף לאבני המדרך של השביל המוביל אל הבית.

גם עולם עיצוב החוץ מלא רעיונות ויש המתייחסים אל הכניסה כאל עיצוב נפרד משאר חלקי הבית, ומתאימים את חיפוי הקיר לדלת , לבחירת הריצוף החיצוני, לשער הנבחר ועוד.

ובכל מקרה מה שבטוח הוא, שיש היום דלתות כניסה מעוצבות עם בידוד אקוסטי ותרמי, חזקות ובטוחות שיכולות להגן על כל בית, אבל גם להוות את המילה האחרונה באופנת הדלתות בישראל ובעולם.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה