דלתות כניסה מחירים יש ויש.. - שריונית חסם

דלתות כניסה מחירים יש ויש..

במסגרת הטרנדים לעיצוב הבית, זוכה גם הכניסה לחידושים כמו החלפת הדלת לדלת חדישה ומודרנית. בדרך כלל העיצובים והטרנדים החדשים שנכנסים הביתה, לא פוסחים על כל מוצר בבית ובכלל זה דלתות כניסה. הטרנדים הבולטים בעולם עיצוב הבית בשנת 2019 מתבססים על תחזיות והרבה ניחושים, בערך כמו שמהמרים בבורסה. במקרה הטוב חלק מהטרנדים אכן ייכנסו לאופנה במקרה הרע, הם ייעלמו בשנה הבאה, אבל להמר בבורסה זה הרבה יותר מסוכן..
חוזי טרנדים אגב מגבשים לעצמם איזה שהוא תסריט ולא תאמינו מאיפה הם שואבים את המידע שמאפשר להם לקבוע טרנד. זה קשור להשפעות גלובאליות, לעובדה שהיום כולנו גולשים באינטרנט, אפילו למה שקורה באפריקה, תרבויות שונות ואפילו תופעות חברתיות כמו שחרור הנשים, הלהט"ב ועוד. עד כמה שקשה לכרוך את מה שקורה באפריקה עם דלתות כניסה, מסתבר שחומר הגלם ממנו הן עשויות וגם מגוון הצבעים איכשהו יהיו קשורים בחוטים נסתרים אל מה שמתרחש בעולם ולא דווקא בתחום עיצוב הבית. אבל כשכל כך הרבה מתחים ולחצים יש מסביב, בבית יש נחמה מסוימת וכולם רוצים להישען ולהניח עליו את הראש. 

דלתות כניסה בעבודת נפח אומן

במסגרת הטרנדים אפשר לומר, כי יש היום חזרה מאוד גדולה לעבר גם בהקשר של דלתות. זה בא לידי ביטוי בדלתות כניסה עם טאץ' אומנותי שנעשות היום בעבודת נפח אמן עבור חברת שריונית, ומוצאות את מקומן בכניסות של בתים פרטיים, וילות ועוד. אלה הן דלתות כניסה חזקות וחסינות שיש בהן את כל המנגנון המאסיבי להגנה על הבית, אבל הן נעשות בעבודת אמן בצורה מיוחדת, כאשר כל דלת היא ONE OF A KIND וכל מי שרוכש אחת כזו, יכול לדעת בוודאות שאין עוד בית שיש בו דלת כזאת. היום כאשר אנו חיים בעולם של עיצוב, אנשים בהחלט רוצים לעצב את סביבת החיים שלהם על פי טעמם הייחודי ולכן גם דלתות כניסה מהסוג הזה מבוקשות מאוד. הדלתות הללו מתחברות לטרנד מרכזי בעיצוב הבית של עבודות יחד, צמחיה וטבע. 

דלתות כניסה בצבע שמנת

דלתות כניסה בצבע שמנת, מתחברות לטרנד של שימוש בחומרים שמזכירים את הגוף והעור שלנו, חומרים מאוד בסיסיים וגולמיים שיש להם שימוש רחב בסגנון עיצוב תעשייתי אבל גם בסגנון כפרי. בבית כזה יהיה יותר ריפוד חם, וגם דלתות כניסה בצבע שמנת, אבל תהיה התייחסות לגימור שאיננו מושלם, גס או מחוספס ששוב, מזכיר עבודת יד. הטרנד של גימורים מטאליים יבוא לידי ביטוי גם בדלתות כניסה עם אלמנטים של אלומיניום, שהופכות אותן לדלתות כניסה מעוצבות ומשובחות. החיפוש אחר תהליכי הייצור הידניים יוביל אותנו לא אחת לבחירה של דלתות עשויות מחומר שנראה בסיסי ולא מעובד ובגימור כזה. 

דלתות כניסה בצבעים שונים 

בשנים האחרונות יש הרבה צבעים באפור ולבן בבתים שלנו וב-2019 זה הולך להשתנות גם על הקירות וגם בפלטת הצבעים של דלתות כניסה. הצבע על כל גווניו, יחדור לבתים שלנו והמודעות לגוונים השונים תעלה. אנשים ירצו צבעים מדויקים וגם יתארו אותם, ויהיו תתי גוונים שונים לכל צבע בסיסי. השנה ישלטו בבתים גוונים צהובים וגם דלתות כניסה בצבעים דומים, בהירים. בשנה שעברה היה זה הוורוד הבהיר על הקירות והשנה חוזים שזה יהיה הלימון הבהיר. הטרנד הצהוב הזה בא לידי ביטוי בשנים האחרונות והוא רק מתחזק. חשוב מאוד כאשר אתם רוכשים דלתות כניסה, לוודא שהן ממשיכות או זורמות יחד עם העיצוב הכללי של הבית. כדאי מאוד להציב לידן צמחיה מטפסת או אחרת.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה