דלתות כניסה - להיכנס למשהו חדש - שריונית חסם

דלתות כניסה – להיכנס למשהו חדש

בחיי היומיום הדינמיים שלנו, אנו חולפים ועוברים מדי יום בין בתים, משרדים, קניונים, בתי ספר, מכוני ספורט, חנויות ועוד מבנים כאלה ואחרים. האלמנט הראשון המקבל את פנינו בכל מקום אליו אנו מגיעים, הוא דלת הכניסה. אנחנו עוצרים לפני הדלת לפחות כעשרים שניות, מצלצלים בפעמון, מחכים לפתיחתה ובינתיים מביטים בדלת בציפייה שתיפתח. דלתות כניסה מושכות תשומת לב באופן אוטומטי, ואנו שמים לב לפרטים כגון סגנון הדלת, צבע הדלת, טקסטורה, עיצוב מיוחד ועוד'. אנו מקבלים אינפורמציה ראשונית על המקום אליו הגענו באמצעות הדלת, מכיוון שהדלת משדרת משהו. דלתות כניסה הן חלק בלתי נפרד ממיתוג, הן הפנים החיצוניות של הבית אליו נכנסים.  

עיצוב דלתות כניסה

דלתות כניסה, הן אלמנט עיצובי חשוב וחדשני המצריך תכנון בכל פעם מחדש. אם זה בעת תכנון ועיצוב בית חדש, או שיפוץ וחידוש הדירה, בעת שכירת משרד, או פתיחת מועדון כושר, חנות ועוד',  בכולם דלתות כניסה הן אלמנט בסיסי ועיצובן מצריך בחירה מוקפדת ביחד עם חשיבה ותשומת לב.  

מבחר דלתות כניסה 

בקרב יצרני דלתות בארץ, הנושא של עיצוב דלתות, תופס מקום נכבד ומקבל תשומת לב מיוחדת. מאחר והדלת כבר מזמן הפכה מאלמנט תפקודי, כלומר מחיצה חזקה המפרידה בין הבית לחוץ, לאלמנט עיצובי בולט המושך את העין בכניסה לבית. היצרנים רובם ככולם מייצרים היום מבחר רב ביותר של דלתות העונות על מגוון הצרכים המשתנים של הלקוח. ניתן בקלות להתרשם ולקבל אינפורמציה בסיסית בקטלוגים המעוצבים המפורסמים באתר האינטרנט, והתרשמות יסודית יותר בליווי ייעוץ והסברים ניתן לקבל באולמות התצוגה הפזורים ברחבי הארץ.

איכות ובטיחות דלתות כניסה

דלתות כניסה ממלאות תפקיד ייחודי וחשוב לדיירי הבית. עליהן לספק הגנה מרבית מפני פריצות וכן להקנות תחושת בטחון בכל שעות היום והלילה לכל הדיירים, בין אם הם  ,קשישים, מבוגרים או ילדים. כולם צריכים להרגיש בטוחים כשהם שוהים בבית, לעתים כולם נמצאים ביחד אבל בפרט כשילדים או קשישים נמצאים לבד. את בטיחות דלתות הכניסה ניתן לבחון על פי הסמלים המסומנים עליהן, המחולקים למספר קטגוריות כגון: סמל תקן ישראלי ואירופאי, המעיד על עמידה בתקנים בינלאומיים מחמירים. סמל דלת עמידה וחזקה- מבשר על שיטת ייצור ייחודית של שני מעטים המשולבים בצורת מגירה זה בזה ומספקים עמידות וחוזק לאורך שנים. סמל מנגנון השמדה עצמי- מספק הגנה בפני פריצות אלימות במיוחד, על ידי כך שהדלת מתקבעת על מצב נעול ושומרת על הרכוש ועל הבית. בסמל הבידוד התרמי אקוסטי, ניתן להבחין על דלתות שייחודן הוא בכך שהן מבודדות קור וחום בפער של 25 מעלות, בנוסף מפחיתות כמות רעשים באופן משמעותי, היות והן מוזרקות בחומר בידוד הנקרא "פוליאוריטן מוקצף".

פרטים שחשוב לדעת?

לפני רכישת דלתות כניסה, רצוי וכדאי לדעת ולעבור על מספר נושאים חשובים הראויים לבדיקה כגון: רמת הביטחון של הדלת- כדאי שהדלת תהיה בעלת מנעול רב בריחי המפעיל בריחים לארבעה כיוונים. לכיוון עליון ותחתון, לכיוון הצירים, ולכיוון המשקוף. 

את איכות הדלת ניתן למדוד על פי הפרטים הטכניים- מאילו חמרים עשויה הדלת, המבנה והמילוי שלה, כמות הבריחים, סוג המשקוף.  גם לגבי אמינות אין להקל ראש, היות וקיימים היום בשוק הרבה מאוד יצרנים ומשווקים עצמאיים, כדאי לוודא שהבטחות יקוימו ולכן שימו לב האם אתם רוכשים מאדם  פרטי או מהחברה, האם יש למי לפנות במידה וצריך להחליף את הדלת בגלל תקלת התקנה. בנוסף כדאי לבדוק האם למוצר יש תמיכה טכנית – חשוב לוודא שלמשווק המורשה ממנו נרכשת הדלת יש גיבוי טכני של היצרן. כיום אפשר גם למצוא מגוון רחב של דלתות כניסה במבצע במחירים מנצחים!

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה