דלתות כניסה - כל הטרנדים המובילים לשנת 2022 - שריונית חסם

דלתות כניסה – כל הטרנדים המובילים לשנת 2022

דלתות כניסה

בונים? משפצים? זה הזמן להתעדכן בכל הטרנדים המובילים בענף דלתות הכניסה

דלת הכניסה, מעבר להיותה אמצעי מיגון ובטיחות, מהווה את אחד מהאלמנטים העיצוביים החשובים ביותר בכל סביבת מגורים, כאשר הסגנון העיצובי של הדלת יכול לספר לנו רבות על הטעם האישי של הדיירים ועל רמת ההשקעה שלהם בפרטים הקטנים והגדולים בכל הנוגע לעיצוב סביבת מגוריהם. כיום, יותר ויותר בעלי דירות ובתים פרטיים, מודעים לחשיבותה של דלת כניסה והם אינם חוסכים מעצמם משאבים כלכליים על מנת לייצר חזית כניסה מעוצבת המשלבת בתוכה דלת כניסה יוקרתית ומעוצבת. 

דלתות כניסה – הטרנדים הבולטים של השנים האחרונות 

בשנים האחרונות, הודות לפיתוחים טכנולוגיים כאלו ואחרים בתעשיית הדלתות, תוכלו למצוא עולם עשיר ומרתק בכל הנוגע לדגמים עיצוביים של דלתות הכניסה. דגמים אלו כוללים בתוכם גם מספר דגמים שהפכו לטרנדים מובילים בענף וביניהם: 

  • דלתות פלדה דקורטיבית המשלבות בתוכן אלמנטים המיוצרים מחומרי גלם שונים כגון: פח פלדה, זכוכית, בטון ואלומיניום. 
  • דלתות פלדה בגימור צבע בתנור ובשילוב פסי נירוסטה דקורטיביים – ניתן לבחור את הגוון המועדף עליכם מתוך מניפת צבעים 
  • דלתות פלדה בשילוב פרופיל חיפוי דמוי עץ 

ודגמים נוספים של דלתות כניסה מעוצבות אותן ניתן להתקין בהתאם לגודל המפתח הרצוי לכם ובאמצעות שיטות התקנה שונות כגון: התקנת דלתות כניסה בקו אפס – שיטת התקנה במסגרתה הדלת מיושרת עם קיר החזית, התקנת דלתות כנף כפולה – שיטת התקנה המאפשרת לכם להתקין דלתות 2 כנפיים או כנף וחצי, וכמובן, דלתות כניסה בהתקנת משקוף. 

דלתות כניסה – הטרנדים הבולטים לשנת 2022

רגע לפני כניסתה של שנת 2022 לדפי ההיסטוריה, זה הזמן להכיר את הטרדנים הבולטים העתידים ללוות אותנו בענף דלתות הכניסה. טרנדים אלו בדומה לטרדנים מהשנים האחרונות, מבוססים על טכנולוגיות ייצור מתקדמות מסוגן המאפשרות ייצור של דלתות כניסה מתקדמות מסוגן שמצד אחד מגדירות מחדש את המושג דלתות ביטחון ומצד שני מאפשרות לכם ליהנות מעולם חדש של דגמים מעוצבים לדלת הכניסה. 

ברשימת הטרנדים המסתמנים להיות הטרנדים המובילים לשנת 2022 בענף דלתות הכניסה תוכלו למצוא:

  • דלתות פלדה במראה עתיק ואותנטי – דלתות כניסה מעוצבות בסגנון עתיק, ייחודי ואמנותי המשלבות אלמנטים שנוצרו על ידי נפח – אמן בטכניקה מיוחדת 
  • דלתות פלדה עם חלון נפתח משולב – דלתות כניסה מעוצבות המשלבות בתוכן אלמנטים דקורטיביים מאלומיניום לצד חלונות מסורגים המגיעים עם זגוגיות חלקות או משוריינות. טרנד זה הוא המשך ישיר לטרדנים בולטים מהשנים האחרונות
  • דלתות פלדה המגיעות עם ציפוי PVC  מודפס בעיצובים שונים – בדגמים עיצוביים אלו תוכלו לייצר דלתות כניסה בעיצוב התואם את עיצוב פנים החלל 

וטרנדים נוספים הממתינים לכם אצלי יצרני דלתות הכניסה המובילים בישראל. 

שריונית חסם מציגה: דלתות כניסה ופנים שאין לאחרים! 

בחברת שריונית חסם העוסקת בענף הדלתות כבר למעלה מ-40 שנה, תוכלו למצוא את השילוב האידיאלי בין דלתות ביטחון העומדות בתקני ייצור מהמחמירים בעולם לבין יופי, אסתטיקה ועיצוב מקורי. דלתות החברה משווקות כיום ב- 4 יבשות מסביב לעולם וכן בישראל. הן נחשבות לפורצות דרך בכל הקשור לשילוב טכנולוגיות חדישות ומתקדמות בסוגן מסוגן ? גם בתחום המיגון וגם בתחומים נוספים הקשורים לאיכות הדלתות כגון: בידוד תרמי ואקוסטי. 

רכישת דלתות כניסה מבית שריונית חסם, תאפשר לכם ליהנות מחמישה סמלי איכות המאפיינים את מוצרי החברה, וביניהם: 

  • תקן ישראלי ואירופאי –  תקן אירופי לפריצה דרגה C , תקן אירופי למנגנון הנעילה 125 דרגה 4   ותקן ISO 9001- 2008
  • מנגנון השמדה עצמית –  הגנה ייחודית בפני פריצה אלימה של מגן הצילינדר ו/או המנעול 
  • חוזק ועמידות – דלתות כניסה המיוצרות בשיטת החיבור הכפול המבטיחה עמידות וחוזק לאורך שנים רבות
  • בטיחות גבוהה – דלתות כניסה המגיעות עם מנגנון נעילה מתקדם מסוגו הכולל מנגנון ראשי 4  בריחים בקוטר 14 מ"מ ובאורך 25 מ"מ וזאת לצד 3 בריחים סטטיים, ובריחי תיגבור נוספים בדגמים המעוצבים. 

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה