דלתות כניסה בהתאמה אישית - שריונית חסם

דלתות כניסה בהתאמה אישית

דלתות כניסה

דלתות כניסה בהתאמה אישית הנן דלתות עמידות וחזקות במיוחד העומדות בתקנים בינלאומיים מחמירים ביותר, המשלבות עיצוב ייחודי ששם דגש על הפרטים הקטנים הן בעמידות והן באסתטיקה, ובנוסף שם את הבטיחות ורמת התשתית בעדיפות עליונה. ניתן לבחור רמות מיגון שונות של דלתות הכניסה, החל מעמידות לנוזלים ותנאי מזג האוויר – כמובן בהתאמה לאקלים הישראלי, וכלה באפשרות לבידוד תרמי ואקוסטי בהתאם לצורך הלקוח.
דלתות כניסה בהתאמה אישית הן הפנים של הבית, לכן מוצעים ללקוח עשרות עיצובים במגוון סגנונות, ישנם עיצובים מודרניים ואלגנטיים או מעוטרים ועדינים, מה שמאפשר התאמה אישית וקליעה לטעמו של כל אחד.
החוץ משקף את פנים הבית – וכמו שאנו שמים לב לפרטים בעיצוב ותחזוקת הדלתות כך גם עבור הלקוח תהיה הבחירה בדלתות כניסה בהתאמה אישית, אלו מקדימות את קבלת הפנים המלהיבה אל תוך הבית, כיוון שהן הדבר הראשון שהאורחים יפגשו כשיגיעו לביקור. 

איזה דלתות יש לכם בבית?

אם אתם עדיין לא מעודכנים, אז דלתות כניסה לבנות זה כבר היסטוריה. היום אנחנו מדברים על דלתות מאסיביות בצבעים שונים שמעולם לא נראו בפתחי הבתים והיום הם שיא האופנה. יש דלתות בצבע ירוק, כחול ומי יש מי שיתעקש יהיה גם באדום או ורוד.

בנוסף לחברת שריונית יש דלתות בשם ART 5000 אלה דלתות שנעשות בעבודת אמן של נפחות, המשלבות דלת ביטחון חזקה ומגינה לצד עיצוב מיוחד. ואפשר גם לעשות הזמנה אישית לדלתות האלה, עם איזה עיצובים שתבחרו.

ההשראה לדלתות האלה היא מדלתות הטירות והאחוזות הפזורות ברחבי אירופה. הסטייל של דלתות כמו עתיקות חוזר ויחד אתו גם הרבה מאוד אלמנטים של וינטאג'. אם זה בירידה לפרטי פרטים ואם זה בפלטת הצבעים שהייתה שמישה באותה תקופה כמו, חום כתום, ירוק ועוד.

אם יש לכם בית פרטי, אתם יכולים להיכנס לקטלוג דלתות הכניסה של שריונית ולראות מהם הדגמים החדשים היום המציעים דלתות כניסה מודרניות או בעיצוב עתיק ומיוחד. 

סוגים שונים של דלתות כניסה 

לרשות הלקוח עומדות מגוון דלתות כניסה בהתאמה אישית ואלו מגיעות בשלל סגנונות עיצוב: כפרי, תעשייתי, אלגנטי, רומנטי, דלתות מודרניות בקווים נקיים, כאלו המשלבות חומרים כגון עץ, מתכת, פלדה ואף זכוכית לאלו שמעוניינים בעוד מקור אור המגיע מכל צדי הבית. המגוון הגדול מאפשר גם התאמה על פי מפתחים מיוחדים ומידות משתנות וכמובן בהתאם למכלול העיצוב של חזית הבית ליצירת הרמוניה ותיאום בכל איזור, מבפנים ומבחוץ. ההתאמה המרבית לצרכי הלקוח כוללת אף בחירת ידיות וכיוון פתיחת הדלת. אם בעבר לא היו מייחסים חשיבות לעיצוב דלתות הכניסה כשהיו בונים בבנייה ישנה, היום מתאפשר גם טכנולוגית וגם אסתטית לייצר דלתות שהן יעילות וחזקות לא פחות מנאות ומיוחדות. חוויית הרכישה מעודדת את הלקוח לפעול לא רק מתוך  מחשבה אסתטית אלא גם ממחשבה להגן על הבית בצורה הטובה ביותר.
יועצי החברה יסייעו לכל לקוח למצוא את הדלת התפורה לביתו והכל במחירים אטרקטיביים בלי התפשרות.
כמובן שמעבר ליופי יש גם דגש גדול על האיכות והלקוח אינו משלם רק על מראה כיוון שהדבר הכי חשוב בדלת כניסה הוא החוזק והבטיחות שלה, הדלתות עשויות מחומרים עמידים ביותר ומיוצרות בשיטה מתקדמת ובטכנולוגיות חדשות שהן חוד החנית בעולם הדלתות, הנועדו להבטיח את ביטחון דיירי הבית ולהסיר דאגה מליבם כשהם נמצאים מחוצה לו לאורך זמן. ההשקעה בדלת כניסה טובה ואיתנה משתלמת לטווח הרחוק. 

קראו גם על: דלתות פנים 

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה