דלתות כניסה איכותיות במחיר אטרקטיבי - שריונית חסם

דלתות כניסה איכותיות במחיר אטרקטיבי

דלתות כניסה איכותיות

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של דלתות כניסה מעוצבות הכולל עשרות דגמים ועיצובים של דלתות כניסה איכותיות שכל אחת מהן יכולה להתאים לסגנון העיצובי המועדף עליכם בחזית הכניסה לביתכם או משרדכם. דלתות הכניסה המודרניות מיוצרות מחומרי גלם שונים הכוללים בין היתר: דלתות כניסה מעץ מלא, דלתות כניסה מפלדה, דלתות כניסה המיוצרות מאלומיניום ודלתות כניסה משילוב חומרי גלם.

בחירת דלתות כניסה – מה חשוב לדעת?

כאשר ניגשים לבחור דלת כניסה לסביבת המגורים או למשרד, חשוב להתייחס למספר נושאים מרכזיים הכוללים בין היתר את סוג הדלת וגדולה, שיטת ההתקנה הרצויה לכם, חומרי הגלם מהם מיוצרת הדלת, רמת הגימור ומנגנוני הנעילה המותקנים בדלת. להלן מספר מילים על כל אחד מהנושאים המרכזיים:

  • סוג וגודל הדלת – דלתות כניסה לדירות מגורים מגיעות בגודל סטנדרטי המותאם לגודל המפתח ולכן ברוב המקרים מדובר בדלת כניסה מסוג כנף. מנגד, כאשר מדברים על דלתות כניסה מעוצבות לבתים פרטיים ניתן לקבוע את סוג וגודל הדלת בהתאם לגודלה של חזית הכניסה לביתכם ולבחור בין דלתות כנף לדלתות כנף וחצי ואפילו דלתות 2 כנפיים.
  • שיטת ההתקנה – התקנת דלתות כניסה מתאפשרת במספר שיטות מרכזיות הכוללות בין היתר: התקנת משקוף במסגרתה תוכלו לבחור בין משקוף בנייה, משקוף חובק או משקוף הלבשה. כמו כן, תוכלו להתקין דלתות כניסה בשיטת המשקוף הנסתר הידועה גם בשם דלתות קו אפס בה הדלת מיושרת עם קיר החזית. בשתי השיטות המרכזיות קיימת חשיבות לביצוע העבודות הנדרשות לצרכי התקנת המשקוף עוד לפני שלב הטיח והריצוף בחזית הכניסה.
  • חומרי גלם – כפי שציינו לעיל, ישנם מספר חומרי גלם מרכזיים המשמשים לייצור דלתות כניסה מעוצבות ומרשימות, כאשר לגבי כל אחד מחומרי הגלם תוכלו למצוא היצע גדול של עיצובים היכולים להתאים לסגנון העיצובי המועדף עליכם.
  • רמת הגימור – רמת הגימור של דלת הכניסה נקבעת בין היתר בהתאם לחומר הגלם המרכזי ממנו מיוצרת הדלת, כאשר גימור בציפוי וינורייט מותאם לדלתות פלדה בהן ניתן להוסיף גם פסי ניקל. גימור לדלתות עץ מלא כולל חיתוכי CNC במסגרתן ניתן לעטר את גוף הדלת ואילו גימור לדלתות אלומיניום נעשה באמצעות צביעה אלקטרוסטטית בתנור ומתוך מניפת צבעים רחבה .כמו כן, ניתן להוסיף סורג חלוק מזכוכית מעוטרת בחלק מהדגמים המוצעים לכם.
  • מנגנוני הנעילה – דלתות הכניסה מעבר להיבט העיצובי שלהן, חייבות לספק הגנה מקסימאלית לסביבת מגוריכם או משרדכם, ולכן, בחירת סוג המנעול הראשי של הדלת מהווה שיקול מרכזי בבחירת דלתות כניסה. כיום, לרוב הדגמים המעוצבים של דלתות הכניסה ניתן להוסיף מנגנוני נעילה מתקדמים העומדים בכל התקנים הנדרשים.

ומה בנוגע לעלויות הדלת וההתקנה?

עלותה של דלת הכניסה נקבעת בהתאם לכל אחד מהנושאים המופיעים לעיל, כאשר כל אלמנט עיצובי או בטיחותי כרוך בעלויות נוספות לעלות הבסיסית של דלת כניסה סטנדרטית. חשוב לציין שסוג וגודל הדלת משפיע גם על אופן התקנתה, כאשר עלויות ההתקנה מהוות חלק בלתי נפרד מהמחיר המשוקלל לו תדרשו. כפועל יוצא מכך, אנו ממליצים לכם לערוך השוואה בין מספר ספקי שירות העוסקים ומתמחים בהליכי ייצור של דלתות כניסה מעוצבות. ספקים מובילים בתחום מאפשרים לכם ליהנות מהיצע מרשים של דלתות כניסה במבצע מכירות לאורך כל ימות השנה, כאשר חלק מהמבצעים מתייחסים לדלתות כניסה מובנות וחלק מהם לדלתות כניסה בהתאמה אישית מלאה.

כך או אחרת, כאשר רוכשים דלתות כניסה במבצע מכירות כזה או אחר חשוב להתייחס לכל אחד מהנושאים המופיעים לעיל ולעשות את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם.

דלתות כניסה איכותיות במחירים אטרקטיביים

רכישת דלתות כניסה במבצע תאפשר לכם ליהנות מדלתות כניסה איכותיות במחירים אטרקטיביים, במידה ותרכשו את הדלת מחברת ייצור המתמחה בהליכי ייצור של דלתות כניסה ופנים. גם במקרים בהם אתם רוכשים דלת כניסה במבצע, חשוב לבדוק את נושא האחריות המוענקת לכם במעמד הרכישה ולבדוק את תנאי האחריות ומשך תקופת האחריות. חשוב לציין שאחריות המוענקת לכם על דלת הכניסה מתייחסת אך ורק למרכיבי הדלת ולא להתקנתה, כאשר אחריות על ההתקנה מוענקת על ידי צוות ההתקנה בו בחרתם לצורך ביצוע עבודות ההתקנה של הדלת.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה