דלתות יוקרתיות – עיצוב ואיכות ברמה גבוהה - שריונית חסם

דלתות יוקרתיות – עיצוב ואיכות ברמה גבוהה

דלתות יוקרתיות

ביומיום אנחנו נוטים להתייחס לדלתות כחלק פרקטי שמשרת מטרה אחת שהיא הביטחון והפרטיות בבית או במשרד שלנו. אך בעולם המודרני והצרכני, דלת יכולה להיות הרבה דברים. היא משמשת אותנו כל יום, מספר פעמים ביום ולכן אולי כדאי שהיא תראה טוב, תהיה איכותית במיוחד ותשאיר רושם על כל מי שנכנס לבית או למשרד שלנו? דלת יכולה לשמש כרהיט של ממש, כפרט עיצובי בבית שלא רק משרת מטרה.

לא כל דלת יכולה להשאיר אפקט של ואוו בבית, אלא רק הקטגוריה של דלתות יוקרתיות מספקת לכם ולאורחים שלכם את הרושם הראשוני שאתם רוצים. בקטגוריה היוקרתית ניתן למצוא מספר דגמים שהם לא רק פרקטיים, השומרים עליכם ועל הביטחון שלכם, אלא גם נוספים עליהם פרטים עיצוביים שמשדרגים את הנראות של הכניסה לבית, למשרד, לקליניקה – של כל חלל שתרצו. 

אופי טכנולוגי משולב עם נראות

לדלתות ישנם כמה מאפיינים, החל מהמאפיינים המובנים מאליו כמו החומר שממנו עשויה הדלת שיכול להיות פלדה, עץ, זכוכית, ועד לאופי הטכנולוגי של דלת, שיכול להתבטא בבידוד תרמי, מגן עם מנגנון השמדה עצמית, סגר ביטחון ועמידות לחום או לקור. טכנולוגיות כאלו לא ניתן למצוא בכל חברה שמוכרת דלתות ולכן כדאי לבחור חברה שמציעה את כל הדברים הללו ועוד.

דלתות יוקרתיות לא בהכרח מכילות רק אלמנטים פרקטיים שנועדו לשמור עליכם ולעמוד בפני ניסיונות פריצה, אלא גם גימורים עיצוביים שכוללים צביעה בתנור, אלומיניום טבעי ואף פרזול שיכול להיות בסגנון כפרי, אירופאי ואמנותי. דלתות יכולות להיות מצופות PVC, או משולבות בפסי נירוסטה לעיצוב באלמנטים נקיים ומודרניים.

כמו כן עיצוב של דלתות יכול לשלב חלונות. חלון הוא פרט מדהים להוסיף לדלת משום שדלת חיצונית עם חלון יכולה להכניס אור לחלל הבית. לחלונות סוגי זגוגיות שונים, כמו זגוגית חלקה ופשוטה, שמכניסה אור מירבי לחלל, או זכוכית מסורגת, זכוכית משוריינת וגם זכוכית סבתא.

הדרך הכי קלה לשדרוג החלל שלכם

מספיק שתתקינו דלת מעוצבת בבית שלכם, וכל אורח שיכנס יתרשם גם משאר החלל. הדלת היא הפנים של הבית, היא מספקת למי שלא מכיר אתכם את הרושם הראשוני, ולכן יש לה כוח רב ביצירת תדמית מרשימה. ישנם ליינים שונים של דלתות יוקרתיות, כל אחד מהם לפי קו אחר, למשל עיצוב כפרי, עיצוב טכנולוגי, עיצוב שיקי, ובכל אחד מהם ניתן להתאים את הדלת לטעם האישי ולצרכים שלכם.

אותו הדבר נכון גם למשרד שלכם, אם אתם רוצים להרשים לקוחות פוטנציאליים אל תתפשרו על דלת פשוטה ופרקטית בלבד, אלא על אחד מדגמי דלתות יוקרתיות שיש לשוק להציע לכם, משום שהוא יספק לכם גם תדמית של יוקרה ואיכות, וגם את האיכות הבלתי מתפשרת בהגנה. וזאת, עוד לפני שנכנסתם פנימה אל החלל. לקוח שיבחין בטכנולוגיה של דלת יוקרתית יתרשם גם משאר המשרד, שכנראה יהיה מעוצב בקפידה ובפריטים האיכותיים ביותר. 

מכובד ורציני, חם ומזמין, נקי ומינימליסטי – אתם בוחרים

מעבר לרושם הראשוני שהיא מספקת, הדלת שלכם מספרת עליכם המון. דלתות יוקרה ניתן לעצב במספר דרכים. אתם מעוניינים ליצור רושם של משרד מכובד ורציני? בחרו בדלת פלדה בצבעים קרים וכהים, עם מנגנון השמדה עצמי ופרזול אירופאי. הבית שלכם תמיד חם ומזמין, מלא אור וצבעוניות? בחרו דלת בסגנון כפרי, עם זכוכית בעלת זגוגית מסורגת בקווים נקיים וצבע אפוקסי קרם או שמנת. הבית שלכם מעוצב בקווים מודרניים, טרנדיים ומנימיליסטיים? בחרו באחת הדלתות השיקיות, עם עיצוב עכשווי מעל לכל, בציפוי שמודפס בצבעים מרהיבים ובקווים נקיים.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה