דלתות חוץ מעוצבות לדירות מגורים - שריונית חסם

דלתות חוץ מעוצבות לדירות מגורים

דלתות חוץ מעוצבות

נכנסים לדירת מגורים חדשה מקבלן? משפצים את דירת המגורים ומעוניינים להחליף את דלת הכניסה? זה הזמן לדעת יותר על דלתות חוץ מעוצבות לדירות מגורים.

דלתות חוץ מעוצבות לדירות מגורים הן הגדרה כוללת לדגמים עיצוביים שונים של דלתות כניסה המגיעות בגודל אחיד וסטנדרטי של 98/210 ס"מ. דלתות אלו מאפשרות גם לכם ליהנות מחזית כניסה מעוצבת לדירת המגורים החדשה או הקיימת, וכל זאת מבלי לוותר על המטרה העיקרית של דלת הכניסה כאמצעי מיגון ובטיחות לסביבת המגורים.

דלתות חוץ לדירות מגורים – חומרי גלם

עד לפני מספר שנים, דלתות חוץ מעוצבות לדירות מגורים היו מיוצרות בעיקר מעץ גושני ומלא, וזאת לנוכח היוקרה העיצובית של העץ המלא. כיום, לנוכח שילוב טכנולוגיות מתקדמות בתעשיית הדלתות, ניתן למצוא היצע גדול ומרשים של דלתות כניסה בעשרות דגמים עיצוביים שונים, המיוצרות מפלדה ושילוב של חומרי גלם נוספים, וביניהם, ברזל, זכוכית מחוסמת ואלומיניום. בשלב זה, נציין את העובדה שהדגמים העיצוביים של דלתות חוץ לדירות מגורים, מיוצרים מפלדת אל חלד המתאפיינת בעמידות גבוהה בפני מצבי קורוזיה.

דלתות חוץ לדירות מגורים – שיטת ההתקנה

מכיוון שגודל הכניסה בדירות מגורים הוא אחיד וסטנדרטי בהתאם לתקנות הבנייה של דירות מגורים, דלתות הכניסה המעוצבות המיועדות לדירות מגורים הן דלתות הניתנות להתקנה בשיטת המשקוף המסורתית.

דלתות חוץ לדירות מגורים – מנגנוני נעילה

מנגנון הנעילה של כל דלת כניסה לדירת המגורים, מורכב משתי מערכות נעילה נפרדות, צילינדר המשמש כמנגנון הנעילה הפנימי של הדלת והמנעול עצמו. מנגנוני הנעילה מובנים בדלת והם חייבים לעמוד בתקן הישראלי המחייב לדלתות כניסה. תקן זה (ת"י 5044), הוא למעשה תקן שנועד לדרג את פרק הזמן הנדרש לפורץ דלתות מקצועי לפריצת הדלת, כאשר טווח הזמן הממוצע נע בין דקה ל-4 דקות, וככל שפרק הזמן מתארך כך מנגנון הנעילה זונה לדירוג בטיחותי גבוה יותר. כיום, על מנת לשדרג את מנגנוני הנעילה של הדלת, תוכלו להתקין צילינדר המגיע עם מנגנון השמדה עצמית שלמעשה מנטרל את הדלת בעת ניסיוניות פריצה אלימות של הצילינדר או המנעול. כמו כן, תוכלו לשדרג את מנגנון הנעילה המוצע לכם במנגנון נעילה משודרג המשלב בתוכו בריחים גדולים בקוטר של 14 ס"מ ובאורך של 25 ס"מ.

דלתות חוץ לדירות מגורים – סגנון עיצובי

דלתות חוץ מעוצבות הן הגדרה כוללת לעשרות דגמים עיצוביים של דלתות כניסה המיועדות לדירות מגורים. הדגמים השונים הם פועל יוצא של טכנולוגיות ייצור מתקדמות בתעשיית הדלתות, שלמעשה מאפשרות לכל אחד ואחת מביניכם לבחור את הדגם העיצובי המועדף עליו ביותר לצורך עיצוב חזית הכניסה לדירת המגורים. בין הסגנונות העיצוביים של דלתות הכניסה המעוצבות לדירות מגורים תוכלו למצוא דלתות בציפוי PVC מעוצב, דלתות בגימור צביעה אלקטרוסטטית בהתאם לגוון המועדף עליכם, דלתות בעיצוב מודרני ועכשווי, דלתות בעיצוב כפרי, דלתות בעיצוב רטרו עתיק ואומנותי, דלתות בעיצוב קלאסי ודגמים עיצוביים נוספים. כמו כן, תוכלו ליהנות מאפשרויות שונות לשילוב סורג דקורטיבי בגוף הדלת, אפשרות לשילוב פסי נירוסטה מובנים או מודבקים על גוף הדלת, אפשרות לשילוב חלון זכוכית מחוסמת ואפשרויות נוספות המשרדות את המימד העיצובי של דלת הכניסה.

דלתות חוץ לדירות מגורים – מחיר, שירות ואחריות

רכישת דלת חוץ מעוצבת לדירת המגורים, מומלץ שתעשה אך ורק באמצעות חברות דלתות בעלות מוניטין וניסיון רב שנים בתעשיית הדלתות. באופן זה, תוכלו להבטיח לעצמכם את ההיצע הגדול והאיכותי ביותר של דלתות כניסה מעוצבות לדירת המגורים וליהנות ממספר יתרונות מרכזיים לאורך כל שלבי הרכישה, וביניהם, דלתות כניסה המיוצרות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשיית הדלתות, דלתות חוץ מעוצבות המספקות מענה מיגוני איכותי לחזית הכניסה, אחריות מלאה על כל מרכיבי הדלת בהתאם לתנאי האחריות, שירות אישי וייעוץ מקצועי בכל הנוגע לבחירת דלתות כניסה לדירות מגורים, וכמובן, רמת מחירים משתנה בהתאם למסגרת התקציב העומדת לרשותכם.

חשוב לציין שדלתות כניסה מעוצבות לדירות מגורים משווקות גם במסגרת מבצעי מכירות מיוחדים לצורך החלפת קולקציית דלתות וכדומה, דבר המאפשר לכם ליהנות מכל האיכויות הנלוות לרכישת דלתות כניסה באמצעות חברת דלתות מובילה בתחומה, לצד מחירי מבצע מיוחדים ואטרקטיביים. לצפייה בקולקציה חדשה של  דלתות כניסה מעוצבות לדירות מגורים לחצו כאן

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה