דלתות חוץ ליד הגינה הפורחת - שריונית חסם

דלתות חוץ ליד הגינה הפורחת

דלתות חוץ

דלתות חוץ ליד הגינה הפורחת

כמו שלכל אחד יש בית בעיצוב אחר, כך אפשר לגם לעצב גינה לפי טעמכם. דלתות חוץ חדישות ויפות ישתלבו היטב בכל גינה. כדי שתוכלו לבחור בגינה הנכונה, עליכם לדעת מה אתם אוהבים. אם אתם אוהבים קווים ישרים יש גם גינות כאלה. יש גינות בעלי טבע פראי ויש גינות עם ניחוחות ממש כמו בפרובאנס. יש גינות טבעיות ויש אלגנטיות ומדויקות כמו גינה אנגלית.

גינות הן יצירה אומנותית. כמו בכל אומנות היופי והטעם משתנים אצל כל אחד, אך מה שחשוב הוא לשמור על הכללים הבסיסיים של עקרונות העיצוב. תכנון נבון והתאמה של סוג הגינה לאורח החיים של בעלי הבית, ובעיקר יצירת כתמי צבע בחצר, זה חשוב מאוד. כך תוכלו לשהות בה להנאתכם ולאהוב כל מה שאתם בחרתם ולהריח את הניחוחות של הפרחים העונתיים.

כמובן שמלבד בחירה של דלת החוצה אל הגינה מהסלון, תוכלו להקים גם דשא ולפזר כמה גופי תאורה. חשוב מאוד למקם את התאורה בצורה נכונה שהיא תאיר את מה שרוצים להאיר על הגינה. 

למה דלתות חוץ כל כך חשובות? 

דלתות חוץ כוללות כמובן את דלת הכניסה, ואם יש גם מבואה לגינה אז גם הדלת הזו בקטגוריה. דלתות כניסה יש היום מהמון סוגים ודגמים, חומרי גלם חדשים וגם צבעים מאוד אופנתיים. אם בעבר היה חשוב ליצרנים לייצר דלת חזקה ובטוחה, היום עושים גם דלתות מעוצבות שמשקפות את טעמם של בעלי הבית, ועושות כניסה אופנתית. לא הייתם רוצים לגור בבית פרטי יפה, שהשקעתם בו המון מחשבה ועיצוב ובחוץ תעמוד דלת כניסה מוזנחת ודלה. זה ממש לא עושה רושם טוב.

כאשר בוחרים דלת כניסה צריך לשלב אותה עם מה שיש מסביב, זו יכולה להיות גינה משני הצדדים, שביל מדרכת, סלעים ועוד. צבע הדלת וגם הדגם שלה צריך להיות הרמוני יחד עם הסביבה. כמובן שמעבר לזה יש גם משמעות למנגנון המיוחד של הדלת ולכך שהיא צריכה לספק הגנה לבעלי הבית. יציאה לחצר מהסלון. בבתים רבים בעיקר פרטיים היציאה לגינה היא דרך הסלון ולא תמיד יש שם דלתות חוץ. בכל מקרה דלת החוץ הכי ידועה במרחב החיצוני היא דלת הכניסה.

גגון מעל דלתות חוץ 

כיוון שדלתות חוץ נמצאות בחוץ, הן חשופות לכל פגעי מזג האוויר. צבען יכול לדהות והן עלולות להיפגע גם מעודף מים. מאוד מומלץ להתקין גגון מעליהן כדי להגן עליהן מפגעי מזג האוויר, וכדי שלא יהיה להן בלאי בתקופה קצרה. תמיד אפשר ליצור קשר עם יצרנית הדלתות ולבקש ממנה תיקונים או כל עזרה אחרת. כאשר אתם מחפשים דלתות חוץ חשוב מאוד שתקנו זאת דרך חברה ידועה ובעלת שם. תחום הדלתות כמו תחומים אחרים, עלול להיות פרוץ ולגרום לכך שתקנו דלתות בלתי איכותיות שלא יחזיקו בכלל מעמד. לכן כל כך חשוב ללכת דווקא אל החברות הגדולות. כמעט לכל חברה כזו יש אתר אינטרנט ובו היא מפרסמת את קטלוג הדלתות שלה. לפני שמגיעים בכלל לאולם התצוגה אפשר להיכנס לקטלוג, לעבור על הדגמים של הדלתות, לקבל מושג מה זה מתאים למה והאם יש להם דלתות חוץ גם מעוצבות וגם חזקות וחסינות. ועם הידע הזה להגיע לאולם התצוגה. תוכלו גם לצלם את הכניסה שלכם לבית, ולהראות את הצילום ליועץ הדלתות שיוכל להתאים לכם דלת לפי הגוונים והחזית של הבית. כך ייווצרו גם ביטחון וגם הרמוניה.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה