דלתות זולות - שריונית חסם

דלתות זולות

דלתות זולות

דלתות זולות

בעידן הנוכחי, דלתות פנים או כניסה, אינן רק אלמנט פונקציונאלי, והן כבר מזמן לובשות דגמים, גוונים, מרקמים וחומרי גלם חדשים ומעניינים. בעבר הושם דגש רב על יעילות הדלתות ועל בטחון דלתות הכניסה, אבל ככל שחדרו לארץ מוצרים מעוצבים, גם הדלתות הפכו להיות פריט מעוצב ולא רק שימושי. הן מהוות חלק מעיצוב הבית, מיוצרות באופן אופטימלי ובלתי מתפשר ולמרות זאת לעתים ניתן למצוא אותן בסופי עונה או בהחלפת קולקציות תחת ההגדרה של דלתות זולות. כמו בכל תחום 

כמו בכל תחום של עיצוב, גם הדלתות הן אופנתיות. מדי שנה יש דגמים חדשים של דלתות פנים וכניסה, מדי שנה אנו זוכים לציפויים חדשים, גוונים ודוגמאות והתאמה אישית של דלתות. 

טרנד גדול: דלתות בסגנון מינימליסטי

אבל כאשר אתם מזמינים דלתות, לא רק המחיר קובע אלא גם האיכות שלהן. דלתות לא קונים כל יום וחשוב לקנות את זה מחברה ידועה ומקצועית.

אם זה עתה עברתם לדירה חדשה, או נכנסתם לדירה שכורה ואתם זקוקים לדלתות בכות מסוימת, מוטב שתמצאו דלתות בזול ושתדעו שהטרנד הכי גדול היום בתחום עיצוב הדלתות הוא דלתות בסגנון מינימליסטי. אלה הדגמים הכי חדשים של הדלתות המצטיינות במראה אחיד, נקי ואסתטי. דלתות בסגנון מודרני של קווים ישרים, בגוונים בהירים של שמנת ולבן. גם המשקופים בסגנון הזה והידיות מינימליסטיות ופונקציונאליות. אם רוצים להעצים את תחושת האסתטיקה והאלגנטיות יש שרוכשים דלתות מעוצבות שיש עליהן פסי אלומיניום דקים ועוד. זה הופך את הדלת למיוחדת במינה.

דלתות בזול עם תו תקן

כאשר אתם רוכשים דלתות שימו לב שיש להן תו תקן. הוא מחייב  והוא מעניק לכם חותמת שרכשתם מוצר איכותי. גם אם אתם קונים דלתות בזול, הקפידו שיהיה להן תו תקן. אל תזלזלו באינטליגנציה של הלקוחות שהם לא יודעים, היום הם יכולים להיכנס לאינטרנט ולבדוק הכול והם יבדקו גם את זה. לכל דלת חייב להיות מפרט טכני אשר מסביר בצורה מפורטת מהם הרכיבים מהם עשויה הדלת, מה הייחוד שלה, חומרי הגלם ועוד. 

למרות שהעיצוב לא פחות חשוב, ובעיקר היום שכולם רוצים ובצדק, דלתות שהן גם יפות. עדיין חשוב לבחור בדלתות איכותיות. תו תקן יוכיח זאת. 

תו התקן הוא לא רק חותמת של איכות אלא מה קורה לדלתות אם חלילה פורצת שריפה, האם הן מכילות חומרים רעילים? האם הם עלולים לפלוט חומרים מסכני חיים. את כל הדברים האלה בודקים לפני שרוכשים את הדלתות.

תו תקן ישראלי מוענק למוצרים אחרי שהם נבדקים על ידי מכון התקנים. הבדיקה היא מפורטת ומאוד מקצועית. מכון התקנים בודק את חומרי הגלם ואת כל שלבי הייצור, הגימור והעמידות שלו. הוא בעצם משמש מעין "מבקר איכות" לכל מוצר שהוא מעניק לו תו תקן.

דלתות כחול לבן או מחו"ל?

בארץ פועלות כמה חברות מובילות בתחום ייצור דלתות איכות. על הדלתות המגיעות ארצה, לא תוכלו לדעת אם הן עשויות מעץ, פולימר, פח או זכוכית. גם אם היצרן כותב מהם חומרי הגלם, קשה להוכיח זאת. לכל דלת שמיוצרת בחו"ל יש בדיקה מחייבת של מכון התקנים. בעיקר מתעכבים על שם היבואן והיצרן כדי לזהות את המקור וגם מוודאים שאין פורמולאיד, אבל מעבר לכך אין שום הוכחה או בדיקה שהדלת טובה, איכותית. יכולה להחזיק מעמד להרבה שנים, איננה רעילה, עמידה בפני מים וטרמיטים. נסגרת כמו שצריך ועוד. 

יש יצרנים שעושים בדיקות חלקיות לדלתות, אבל זה אף פעם לא יהיה כמו המבדקים שנעשים לדלתות בארץ, מה שמבטיח לצרכנים דלתות איכות דלתות בזול, או ביוקר אבל מאושרות על ידי מכון התקנים.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה