דלתות הייטק – HI TECH - שריונית חסם

דלתות הייטק – HI TECH

דלתות הייטק

לשריונית יש סדרת דלתות מעוצבות בשם HI TECH , דלתות הייטק הנותנות מענה ופתרון עיצובי לכל חלל בסגנון מודרני עכשווי. הן מעוצבות בקווים נקיים, האלמנט הכי בולט של סגנון עיצוב הייטקי ומכאן שמם. 

בשנים האחרונות יש נוכחות חזקה מאוד של סגנון עיצוב הייטק שמאוד דומה אגב לסגנון עיצוב מודרני. עיצוב מודרני מאופיין בקווים ישרים ונקיים. מאוד אסתטי ונטול דברים מיותרים. לא תמצאו פריטי דקורציה מיותרים או   מפות שולחן בסגנון הזה וגם לא דלתות עם פיתוחים. כן תמצאו צבעים חלקים שמשרים אווירה מאוד נקייה, יחד עם כתמי צבע שיכולים לבוא לידי ביטוי בפרקט בצבע מסוים, מטבח שחור וקיר אדום באמצע הסלון. כלומר הניקיון נשמר גם אם מכניסים צבע פנימה אבל באופן כללי, יש אווירה של הרמוניה כללית של כל הרהיטים והטקסטיל בחלל הזה. 

מתאימים את הדלת לסגנון הבית

שלא כבעבר היום לא מתייחסים לדלת רק כמוצר פונקציונאלי שאמור להפריד בין חללים בבית. היום בפירוש הפכה הדלת למוצר דקורטיבי לכל דבר ועניין והלקוחות מתאימים את הדלתות שהם רוכשים לבית. דלתות הייטק מתאימות למשרדים המעוצבים בסגנון מודרני או בסגנון הייטק וגם לבתים העונים על ההגדרה הזו. 

סגנון הייטק הוא סגנון המוגדר במינימום של צבעים, שימוש ניכר בצבע כסוף עם חומרים כמו למשל נירוסטה, הרבה זכוכית שקופה, לכאורה בלתי נוכחת. המינימליזם שולט בכל בחירה של ריהוט, תאורה וטקסטיל, וכאשר נכנסים לבית כזה מבינים מיד שזהו הסגנון אין לטעות בו.

לבית כזה מתאימות דלתות עם אלמנטים של אלומיניום ופרזול של נירוסטה. או דלתות בצבע קרם. בדרך כלל הארונות יהיו אפילו מזכוכית והמטבח יהיה לבן וצח עם משטח קוריאן מודרני. הפרזול גם של הדלתות וגם של הארונות יהיה לרוב בצבע כסף והוא יהיה גם בצורה עגולה או מרובעת. זוהי נוסחה הייטקית של הסגנון הזה. 

בית בסגנון הייטק

בית בסגנון הייטק יהיה לרוב מרוצף בריצוף של שיש מטרצו, אלה יהיו אריחים מאוד גדולים בצבעי בז' או לבן. עדיפות לאריחים חלקים במרקם עם אפקט של מראה. דלתות הפנים יהיו דלתות הייטק בגוונים חלקים עם עיצוב אסתטי בקווים ישרים. חשוב מאוד לשמור בסגנון הזה על השילוב של לבן- בז' וקרם למראה אותנטי. 

בדרך כלל נהוג לפרוש שטיחים מקיר לקיר, כדי ליצור אחידות וניקיון בעין. הצבעים יהיו קרים ומתאימים לכל חדר. אפשר לחזק את מראה ההייטק בבחירה של חלונות עם פרופילים מיוחדים בעיצוב הייטקי, מזנונים לסלון בעיצובים נקיים. וילונות תואמים ויש הנוהגים גם להשתמש בטפטים בצבע בהיר. 

אבל הדבר הכי חשוב שצריך להבין על העיצוב הזה, שהוא לא צריך להיות עיצוב קר. לא צריכה להיות הרגשה שנכנסים עכשיו לתוך "בית קירור". את הניקיון והאסתטיקה נטולת הצבעים, אפשר להעשיר עם עבודות אומנות, פסלים או שולחנות קפה זכוכית קטנים שיוצרים אווירה של בית קפה באמצע הסלון.

עיצוב תעשייתי ודלתות הייטק

בית בסגנון הייטק מזכיר מאוד את העיצוב התעשייתי למרות שיש ביניהם הבדל די גדול. אם בית סגנון הייטק שומר על ניקיון ואת תעלות המיזוג יחצבו בתוך הקיר כדי שלא יראו אותם, בבית שיש לו עיצוב תעשייתי יחשפו כל דבר שרוצים לחשוף, כדי להראות את מה שבדרך כלל בסגנונות אחרים מנסים להסתיר. 

אפשר לראות בבית כזה דלתות הייטק של שריונית בעיצובים חלקים ומודרניים, לצד צינורות חשופים של מיזוג, הרבה בטון חשוף ותחושה שהבית לא גמור ושהנה תיכף יגיע שלב השיפוץ האחרון. 

קרא עוד: דלתות כניסה

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה