דלתות הזזה- הכי באופנה! - שריונית חסם

דלתות הזזה- הכי באופנה!

דלתות הזזה הן המצאה נהדרת ועונות על בעיות והיעדר מקום לפתיחת דלת באופן המסורתי. ישנן מגוון פתרונות יוקרתיים ופונקציונאליים בתחום של דלתות הזזה, בקטגוריה של דלתות הזזה לכיס סמוי או כיס בנוי. דלתות אלה כוללות מנגנוני גלילה שקטים וכיסי מתכת עמידים ונסתרים שיכולים להחזיק מעמד שנים. הכיסים הבנויים מחופים ע"י קיר או גבס בעובי מסוים (בדרך כלל כיס סמוי הוא בעובי של 100-120 מ"מ). ובכל מקרה יש לבנות את הכיס עפ"י המפרט הנדרש. יש כל מיני סדרות של דלתות הזזה מחומרי גלם שונים ובגימורים שונים, עם הלבשות ובלי הלבשות חיצוניות. דלתות הזזה לכיס, הם פתרון מעולה לחדרים בדירות שכורות, מעונות סטודנטים וחדרי ילדים קטנים במידות. בעזרתן ניתן לנצל את שטח החדר המקסימלי. יש דלתות ברוחב של 70,80 או 90 ס"מ ובגובה של 210-300 ס"מ.

דלתות הזזה- יותר בטוחות עבור חדרי ילדים

נכון ששפע הדגמים של דלתות פנים לבית, מעוררים לא מעט התפעלות, כי ממש בלי שנשים לב, הפכו דלתות לבית לאחד הטרנדים הכי חזקים היום בשוק העיצוב. כמו שלקח הרבה שנים עד שאנשים הבינו שהם חייבים מעבר לעיצוב הפנים גם לתכנן תאורה בבית, כך משקיעים היום בבחירת דלתות פנים, והז'אנר של דלתות הזזה מאוד מבוקש מהסיבות הנכונות. דלתות הזזה הן פתרון מעולה לחדרי ילדים ובמיוחד עבורם. ראשית, תמיד אפשר לשמוע מתי הילדים יוצאים מהחדר… פתיחה של דלת גם ברעש מינורי עדיין נשמעת, וחשוב מאוד שיש כזו דלת בחדר הילדים, דבר שני העובדה שהדלת איננה נטרקת, מונעת חלילה תאונות בשל "דחיפת אצבעות", דבר נוסף דלתות הזזה בטיחותיות מכיוון שגם אם הילדים פותחים או סוגרים אותן, הן לא "מתנגשות" בילדים אחרים, כי הם נפתחים לתוך כיס ולא החוצה. 

דלתות הזזה לחדרים קטנים

דלתות הזזה מהוות פתרון מעולה לחדרים קטנים, בין אם מדובר בדירת שלושה שהופכת לשלושה וחצי ובין אם מדובר בהתקנת דלת הזזה למרפסת או למחסן בבית, חדר שירות ועוד. כל חלל קטן ככל שיהיה שדורש סגירה והעובדה שהתקנת דלת רגילה תחסום או תפריע לתפקוד של המקום הזה תמצא פתרון בדלת הזזה. את השימוש הרב ביותר בדלתות הללו עושים בחדרים בדירות שכורות, או במעונות סטודנטים או בדירות שיצרו חללים נוספים אחרי שיפוץ ודורשים סגירה הרמטית. דלת הזזה נכנסת ויוצאת לתוך כיס, לא תופסת מקום וחיונית מאוד לחדרי ילדים, וחדרים נוספים בבית, מרפסת שהפכה לחדר ועוד.

דלתות הזזה במשרדים

אחד השימושים החשובים של דלתות הזזה, נעשה במשרדים בהם, כל חדר עשוי להפוך ל-3 חללי ישיבה מתוך כוונה לנצל את כל השטח לטובת העובדים. דלת הזזה לא דורשת מקום רב לפתיחה ולכן היא הבחירה הנכונה בכל מה שקשור לחדרים קטנים, משרדים, קליניקות ועוד. במקום ששטחו קטן והאפשרות היחידה להתקין דלת היא מסדרה של דלתות הזזה. הן מהוות פתרון אסתטי לניצול מכסימלי של כל חלל, מבלי לפגוע בעיצוב ואף מדגישות אלמנטים עיצוביים בעצם היותן דלתות הזזה מעוצבות. יש דלתות הזזה שהן ממש מונומנט אדריכלי ומפגש בין פונקציונאליות לטכנולוגיה ויופי, והן ניצבות היום בתוך משרדים של חברות הייטק וחברות יוקרה, כאשר יש להן גם פן אופנתי ולא רק ברמה של ניצול השטח. דווקא במקומות הללו, הבחירה של דלתות הזזה נובעת מהלוק הפשוט והמתוחכם שלהן. דלתות הזזה ניתנות לרכישה בכל המידות ומכל מיני סוגים של חומרי גלם, וההתאמה צריכה להיעשות תוך ניצול מקסימום היתרונות שלהם. הן יכולות להשתלב בבנייה חדשה וגם בישנה, תוך בחירת הדגם הנכון שמוסיף גם לעיצוב של אותו חלל.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה