דלתות במבצע מכירות - מתי זה באמת יכול להשתלם לכם? - שריונית חסם

דלתות במבצע מכירות – מתי זה באמת יכול להשתלם לכם?

דלתות במבצע

רכישת דלתות במבצע יכולה להיות משתלמת במידה ומדובר בדלתות פנים או כניסה איכותיות המיוצרות מחומרי הגלם הטובים והעמידים ביותר לאורך זמן ובמקרים בהם מבצע המכירות המוצע לכם מאפשר לכם מהנחה משמעותית במחיר בהשוואה למחירי המחירון. כפועל יוצא מכך, כל רכישה של דלתות במבצע מכירות כזה או אחר, חייבת להיעשות בהתאם לזהות המשווק באמצעותו אתם רוכשים את הדלתות ובהתאם לסקר מחירים מקדים אשר יאפשר לכם לבחון את העלות הממוצעת של הדלתות אותן אתם מעוניינים לרכוש.

מבצעי מכירות על דלתות כניסה ופנים – מה חשוב לדעת?

מבצעי מכירות על דלתות פנים או דלתות כניסה הם למעשה מבצעים שיווקיים שמטרתם לעודד את הצרכנים לרכישת דלתות פנים/כניסה ממותג מסוים. מבצעים אלו מתקיימים לאורך כל ימות השנה על ידי חברות ייצור דלתות שונות ועל ידי משווקי דלתות, כאשר ברוב המקרים מדובר על מבצעי חיסול מלאי של דגמים מסוימים של דלתות כניסה או פנים. כאשר אתם נתקלים במבצע מכירות על דלתות כניסה או פנים, חשוב שתתייחסו לאותיות הקטנות המופיעות במודעת הפרסום ולעיין היטב בתנאי המבצע. כמו כן, אנו ממליצים לכם להתייחס למספר פרמטרים הקשורים לאיכויות הדלתות המוצעות לכם במסגרת המבצע וזאת על מנת להבטיח לעצמכם רכישה כדאית ומשלמת של מוצרי איכות ולא של דלתות באיכות נחותה.

דלתות כניסה ודלתות פנים – מה משפיע על האיכות?

דלתות כניסה/דלתות פנים איכותיות הן הגדרה כוללת לכל סוגי הדלתות שבמסגרת הליך ייצורן מושם דגש על מספר פרמטרים שונים שכל אחד מהם משפיע בצורה כזו או אחרת על איכויות הדלת, וביניהם: חומר הגלם העיקרי ממנו מיוצרת הדלת, חומרי המילוי והציפוי של הדלת, רמת הבידוד האקוסטי והתרמי של הדלת, עמידות הדלת בפני סימני שחיקה ובלאי לאורך זמן, מנגנוני הנעילה המותקנים בגוף הדלת, איכות מוצרי הפרזול הנלווים לדלת והסגנון העיצובי של הדלת. דלתות במבצע מומלץ לרכוש רק לאחר שבדקתם את כל אחד מהפרמטרים המשפיעים על איכות הדלתות וזאת על מנת להבטיח לעצמכם רכישה כדאית ומשתלמת ולא "חתול בשק".

דלתות במבצע רוכשים רק עם אחריות!

כאשר רוכשים דלת כניסה או דלתות פנים במבצע מכירות כזה או אחר, חשוב להתייחס גם לנושא האחריות המוענקת לכם במעמד הרכישה. במידה ומדובר באחריות מוגבלת או ללא אחריות כלל וכלל, אנו ממליצים לכם לוותר על הרכישה גם במקרים בהם מדובר במחירי מבצע אטרקטיביים במיוחד. רכישת דלתות ללא אחריות מעידה ברוב המקרים על דלתות המיוצרות מחומרי גלם נחותים וכפועל יוצא מכך הדלתות לא יחזיקו מעמד לאורך זמן ואתם עלולים למצוא את עצמכם עם דלתות פגומות ללא כל אחריות!

טיפים נוספים לרכישת דלתות במבצע:

  • בדקו את תנאי המבצע – מבצעי מכירות על דלתות עלולים להתייחס לדגמים מסוימים של דלתות גם במקרים בהם במודעת המבצע אליה נחשפתם מופיעות תמונות של דלתות מדגמים אחרים, ולכן, חשוב לבדוק היטב את תנאי המבצע ולבדוק על איזה סוגי דגמים של דלתות מתייחס המבצע.
  • בדקו את עלויות ההתקנה של הדלתות – כל רכישה של דלתות פנים או כניסה מחייבת אתכם לשקלל את המחיר אותו תדרשו לשלם גם עבור הדלתות עצמן וגם עבור התקנתן, ולכן, חשוב לבדוק את עלויות ההתקנה המוצעות לכם על ידי ספק הדלתות המקיים את המבצע.
  • האם מדובר במחירי PRESALE או במחירי חיסול מלאי? מבצעים על דלתות יכולים להתקיים גם על גבי דגמים חדשים של דלתות במסגרת השקת קולקציות חדשות וכדומה וגם במסגרת מבצעי חיסול של מלאי דלתות מדגם מסוים. ברוב המקרים, מבצעי החיסול משתלמים יותר ואטרקטיביים יותר אך חשוב להתייחס לעבודה שאם רוכשים דלתות מקולקציות קודמות.
  • נהלו משא ומתן על הנחה נוספת במידה ואתם רוכשים כמות גדולה של דלתות פנים – במידה ואתם מחדשים את סביבת המגורים במספר כזה או אחר של דלתות פנים, אנו ממליצים לכם לנהל משא ומתן בנוגע לקבלת הנחה על הכמות וזאת בנוסף להנחה המוצעת לכם במסגרת המבצע.

לסיכום, רכישת דלתות במבצע מכירות כזה או אחר, מחייבת אתכם להתייחס בראש ובראשונה לאיכויות הדלת ופחות למחיר, ורק לאחר מכן לבדוק את אטרקטיביות המבצע ואת נושא האחריות.

ראו גם: דלתות כניסה במבצע

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה