דלתות ביטחון - להגן על הבית! - שריונית חסם

דלתות ביטחון – להגן על הבית!

השם הנרדף של דלתות ביטחון הוא דלתות כניסה. בעצם בהתחלה כשלא היו הרבה יצרנים של דלתות פלדה ארץ, קראו לדלתות הפלדה דלתות ביטחון אבל היום כל דלת כניסה היא דלת ביטחון משום שהפריצות לבתים מסתבר אף פעם לא נגרמות בשום יישוב. עפ"י נתונים מהרשת בכל שעה נפרצות בארץ 3 דירות ובכל 18 דקות יש ניסיון פריצה לבית עסק. הנתונים הללו מצמררים מאוד, משום שככל שדלתות הכניסה שלכם יהיו חזקות ואמינות יותר, כך יש סיכוי שלגנבים יהיה קשה יותר לפרוץ אליכם הביתה. אין היום משפחה ובעיקר בעלי בתים פרטיים שלא מקפידה לרכוש דלתות ביטחון לבית, וכן מערכות אזעקה המחוברות לבית ולמוקד המתריעות בזמן אמת על פריצה.

הגנו על הבית שלכם עם דלתות ביטחון

מלבד דלתות ביטחון שהם מוצר חובה בסיסי בכל בית, הפכו גם מערכות האזעקה לחלק בלתי נפרד מההגנה של כל בית. ככל שהן יותר משוכללות ומתקדמות, כך גם הפורצים ממציאים שיטות לעקוף אותן. בחירת דלת ביטחון נכונה לבית, למיקום שלו ולאזור, כולל בחירת מערכת אזעקה מתאימה, הן מוצרי חובה היום. מערכת אזעקה מחוברת בדרך כלל למוקד ביטחון, וגם אם לא, כאשר חלילה מתרחש ניסיון פריצה כשאתם בבית, זה בהחלט מרתיע את הגנבים וגורם להם להימלט על נפשם. אבל חשוב מאוד להחליט איזה סוג של מערכת אזעקה יש להזמין, האם היא תהיה קווית או אלחוטית ומה ההבדל ביניהן.

מערכת אזעקה קווית מבוססת על תקשורת והיא עוברת דרך הקירות של הבית, לכן אם אתם למשל בונים בית או משפצים בית פרטי וחושבים על מערכת אזעקה כזו, יש לתכנן את האזעקה הקווית כבר בזמן הבנייה, כדי שההתקנה תהיה בצורה סמויה דרך הקירות ולא יעברו חוטים באמצע הבית. מערכת אזעקה אלחוטית היא יותר פשוטה וניתנת לניוד בקלות, אבל גם עולה הרבה יותר. בנוסף יש להחליף סוללות בגלאי אחת לכמה שנים. יש מערכת הגנה פנימית של אזעקה ויש גם היקפית. זו האחרונה עשויה להבריח את הגנבים, עוד לפני שהם חודרים לתוך הבית. להגנה מקסימלית מומלץ לשלב בין שתי מערכות האזעקה הללו.

שירות אבטחה מחובר לדלת ביטחון

אין היום כמעט בית פרטי שאינו מאבטח במערכת אזעקה המחוברת לדלת ביטחון. אומנם יש היום דלתות ביטחון עוצמתיות עם מנגנוני נעילה מורכבים ומנגנון השמדה עצמית, אבל אין כמו דלת ביטחון המשולבת עם מערכת אזעקה להרתעה והגנה מקיפים. חיבור לחברת אבטחה מעניק ליושבי הבית הגנה עליהם ועל הרכוש, שירות כזה מעניק תחושת ביטחון, וכן מוזיל את העלויות מבחינת ביטוח. האבטחה נעשית באמצעות מערכת אזעקה. זו מחוברת למוקד, וכל פעם שהמערכת תופעל, חלילה אם יהיה ניסיון פריצה, יגיעו לבית מיד צוות של מבטחים. ניתן לחבר את המערכת גם לטלפון הנייד.

בתים צמודי קרקע לא מסתפקים היום בסוגים שונים של דלתות ביטחון אלא, מעוניינים גם בפתרון של מערכת אזעקה. בבתים פרטיים מסוימים, יש מערכות הגנה משוכללות גם של דלת ביטחון, מערכת אזעקה וגם למשל סורגים. אנשים עושים הכול כדי להרתיע ולמנוע פריצה לבתיהם. מרבית הפריצות מתקיימות כאשר אין איש בבית, ואזעקה שמחוברת למוקד, עושה הרבה רעש שבסופו, עם הגעת אנשי ביטחון עלולה באמת להבריח גנבים. 

דלת שנותנת ביטחון וגם יופי

דלתות כניסה או דלתות ביטחון,  יצאו כבר מזמן מהקונספט של הפונקציונאליות שלהן, והן תורמות גם למראה יפה של כניסת הבית. יש דלתות מעץ, דלתות מסגסוגת מיוחדת של מתכת דוחה טרמיטים ונגד רטיבות, ויש גם דלתות ביטחון אומנותיות סדרת ART 5000 של שיריונית שנראות ממש כמו יצירת אומנות אבל הן בהחלט דלת ביטחון לכל דבר.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה