איך משווים מחירים של דלתות הזזה ? - שריונית חסם

איך משווים מחירים של דלתות הזזה ?

אם אתם עושים שיפוצים, ומעוניינים להחליף את כל הדלתות בבית למותג של דלתות הזזה, זה משום שהן היום גם הכי מודרניות וגם משדרות מינימליזם ואסתטיקה. מחירן של דלתות אלה אינו זול, ולכן יש צורך לערוך השוואת מחירים לפני שרוכשים אותן. ייתכן ואף תגלו מבצע שווה במחיר מיוחד. כדי לאתר היום מבצעים או לערוך סקר של מחירי מוצרים, יש לנו את האינטרנט. אחד היתרונות הכי גדולים של רשת האינטרנט, זו היכולת של הצרכנים לבדוק מחירים, להשוות ולצפות בכל מיני מוצרים שמעניינים אותם, וכל זה בלי לקום מהכורסא. על אף שמדובר בדלתות, ומומלץ להגיע לאולם תצוגה של יצרנית דלתות מוכרת כדי לרכשן, עדיין את רוב התחקיר הקטן שלכם תוכלו לעשות ברשת. להיכנס לאתרים של יצרני או משווקי דלתות, ללמוד על סוגי הדלתות השונות, על חומרי הגלם שלהן, מה הייחוד של כל אחת, באיזה צבעים יש כל דלת, ואף לערוך השוואת מחירים.

מהי השוואת מחירי דלתות נכונה? 

השוואת כל מוצר למוצר אחר, מחייבת שיהיו את אותם פרמטרים בדלת, כדי שניתן יהיה לערוך את ההשוואה. כאשר מדובר בסדרה של דלתות הזזה, כמו בכל רכישה של דלת, משנה מאוד מאיזה חומר הן עשויות? עובי הדלת, האם יש לה בידוד? מאיזה סוג. האם היא אטומה לרעש ולמזיקים, נסגרת בצורה שקטה. לכל הפרמטרים האלה יש משמעות בקביעת המחיר ולכן אם אתם מאתרים דלתות הזזה של חברה אחת ומשווים אותן לדלתות דומות של חברה אחרת, תגלו שיש בהחלט פערי מחיר וזה נובע מהמוניטין והשם של אותה חברה. יש מותג של דלתות הזזה, ויש דלתות הזזה איכותיות אבל הן לא מותג. צרכנים בדרך כלל אוהבים מותגים מהטעם הפשוט שאם הם הגיעו לסטטוס של מותגים, הם כנראה איכותיים מאוד כי אין דבר כזה מותג גרוע.

מה חשוב בבחירת דלתות הזזה?

בחירה של כל דלת בבית שלכם, מחייבת התאמה של גודל הדלת למפתח שיש לכם, בצורה מדויקת, כולל משקוף וכאשר מדובר בדלתות הזזה, יש היום גם דלתות הזזה ללא משקוף שנכנסות לתוך כיס שבקיר, ומנצלות כל מילימטר פנוי. דלתות אלה אידיאליות לחדרי ילדים קטנים או אחרים, שדורשים דלת אבל אם היא תהיה דלת רגילה שנפתחת ונסגרת פנימה והחוצה, היא "תגנוב" חלק מהגודל של החדר ובדיוק בגלל זה בוחרים בדלת הזז. כאשר מדובר בחדרי ילדים, זוהי בהחלט בחירה מוצלחת משום שילדים לא יכולים "להתנגש" בדלת הזזה, אבל בדלתות אחרות כן, ולכן דלתות הזזה לחדרי ילדים, גם משאירות מקום פנוי בחדר וגם יותר בטוחות עבור ילדים.

דלתות שקטות ויפות

אין ספק כי היום דלתות בבית ובמשרד הן חלק מהעיצוב הכללי, ויש להן גם תפקיד עיצובי ולא רק כאמצעי לחציצה בין חלל לחלל. יש היום סוגים של דלתות הזזה במראה נקי ומינימליסטי שמשרתות משרדים וחברות הייטק, במגוון של צבעים מודרניים המשתלבים נפלא עם המגמות המודרניות של עיצוב המשרדים היום, קצת כמו בית, פינות ישיבה, מטבח עם דלת הזזה מינימליסטית בצבע מגורען, או מה שתבחרו. דלתות הן לא שקופות ולכן במסגרת עיצוב הבית או המשרד, יש בהחלט לשקול בכובד ראש בחירה של דלת שתזרום עם העיצוב הכללי, תתרום את התרומה שלה בתור אלמנט עיצובי, וחוץ מכל זה שגם תהיה אטומה לרעש וחסינה בפני טרמיטים ומזיקים.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה