איך מוצאים דלתות במבצע? - שריונית חסם

איך מוצאים דלתות במבצע?

דלתות במבצע

איך מוצאים דלתות במבצע?

לפני שתתחילו לחפש דלתות במבצע, חשוב לנו להוביל אתכם אל היצרנים המרכזיים של שוק הדלתות, ולעשות את הרכישה אצלם. דלתות איכות קונים רק אצל חברות ותיקות בעלות שם ומוניטין, עליהם תוכלו לקרוא חוות דעת והמלות ברשת. לא קונים דלתות וגם לא במבצע מכל אחד.

באופן כללי כדאי שתדעו כי שוק הדלתות בארץ בתחום הנדל"ן, נחלק ל-25% אצל יבואנים ונגרים ו-75% רוכשים מהחברות הגדולות. 

חברות הדלתות היצרניות הישראליות מייצרות דלתות לפי תקן ישראלי. כאשר מדובר בחברה ישראלית בעלת שם, יש לכם כתובת ואבא ואימא לדלתות וגם שירות.

דלתות במבצע מתוצרת כחול לבן בעדיפות ראשונה

כל דלתות היבוא עוברות שתי בדיקות האחת היא זיהוי של היצרן והשנייה היא ביקורת MDF על הדלתות, כאשר הן עשויות מחומר זה. הבדיקה נעשית כדי לשלול סוגים של MDF שהוא רעיל. חשוב לומר כי הבדיקות של מכון התקנים אינם מהווים שום ערובה לאיכות או לרמת ייצור הדלתות אלא שהם פשוט בודקים רק את הפרמטרים הללו. אבל כאשר מדובר על יצרנים ישראלים יש עוד המון בדיקות ותהליכי בקרה שהם עושים לפני שהם מאשרים הוצאה של דלת לשוק. לדלתות מתוצרת כחול לבן, יש עדיפות הרבה יותר גבוהה מאשר דלתות מיבוא בכל הרמות. חומרי גלם, שיטת ייצור מנגנון נעילה ועוד.

חשוב להבין גם שאם אתם מתפתים לרכוש דלתות במבצע מיבוא, הן לא תמיד יתאימו למזג האוויר הישראלי. הישראלים ידוע, שוטפים את הבית עם המון מים, ובארצות אחרות לא מתנהגים כך ולכן דלת כזו לא תחזיק מעמד הרבה זמן בדירה בארץ.

יצרני האיכות בארץ דואגים לבצע התאמה של חומרים ושיטת ייצור לבית הישראלי. 

איך בוחרים דלת במבצע מכירות?

כאשר בוחרים דלת כי מחפשים דלתות במבצע, חשוב לא לוותר על פרמטרים חשובים בבחירה של הדלת, כדי לא לקנות דלת שהיא במבצע טוב אבל היא לא מתאימה לצרכים שלכם. למשל אם אתם עם משפחה וילדים קטנים, אז דלת פורמייקה שאפשר לנגב ממנה את כל הקשקושים היא אידיאלית, ואם זה לא המקרה, אז דלת צבועה בתנור היא אידיאלית. אם אתם מחפשים דלת לחדר הורים, קחו בחשבון שלמרות שדלת עם חלון זכוכית זה באמת מאוד וינטאג' ומאוד יפה, אבל העובדה שנכנס אור מתוך הבית לחדר השינה שלכם, עלול למנוע מכם שינה ולכן זו בחירה שגויה. ההחלטה על בחירת הדלת חייבת להיות לפי אורח החיים שלכם, מספר החדרים בבית, הסמיכות שלהם זה לזו וגם האם יש ילדים בוגרים, קטנים ועוד.

סוגים של דלתות!

יש כאמור דלתות העשויות מ-MFD זהו לוח שעשוי משאריות עץ, סיבי תאית ונסורת אבק דחוסים יחס. דלתות אלה, גם כשהן לא דלתות במבצע הן לא יקרות. היתרון שלהן והא המחיר אבל הם מאוד אחידים וזולים וגם אינם עמידים למים.

יש גם דלתות מסוג למינטו, והם מחליפות את דלתות הפורניר והמילניום. הן לא זהות מבחינת הגוונים שלהן, ולפורניר יש נטייה להיכחד במשך הזמן וגם המשקופים משחירים עקב מגע עם מים. דלתות פורניר אגב הן מאוד יפות ואיכותיות אבל תרבות שטיפת הבית אצלנו לא מתאימה לסוג העץ של הדלתות האלה. אגב מקורן של דלתות הלמינטו בהמצאה איטלקית של פורמייקה סופר פלקס, שהאיטלקים קראו לה למנטיאנו ומשם נולד השם.

ישנם סוגים נוספים של דלתות במבצע אותם תוכלו לרכוש גם בהנחה, לרגל השקת קולקציה חדשה, הנחות סוף עונה ועוד. אבל הדבר החשוב הוא שהן יהיו מתוצרת כחול לבן.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה