דלתות פנים מעוצבות - שריונית חסם

דלתות פנים מעוצבות

דלתות פנים מעוצבות

דלתות פנים המיועדות לצרכי תיחום חדרים וחללים שונים בסביבת המגורים של כל אחד ואחת מאיתנו, מהוות אלמנט עיצובי לכל דבר ועניין, ולכן, אחד מההיבטים המרכזיים הנלווים לכל תהליך רכישה של דלתות פנים הוא הנושא העיצובי. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של דלתות פנים מעוצבות המיוצרות מחומרי גלם שונים, מעץ מלא או עץ מעובד, דרך אלומיניום וחומרים פולימריים ועד לדלתות פנים בשילוב חומרי גלם.

דלתות פנים – כל הסוגים

כאשר מדברים על דלתות פנים מדברים ברוב המקרים על דלתות כנף בגודל סטנדרטי של 206 ס"מ גובה ו-60 עד 90 ס"מ רוחב בהתאם לגודל המפתח של החלל בו תהיו מעוניינים להתקין את הדלת. דלתות אלו נפתחות לכיוון אחד (פנים או חוץ) בהתאם למבנה המשקוף. בנוסף, תוכלו למצוא דלתות פנים 2 כנפיים, דלתות הזזה הנעות על גבי מסילה ייעודית מעל הדלת ו/או דלת הזזה הנעה לתוך כיס ייעודי בקיר.

כיצד תבטיחו לעצמכם דלתות פנים מעוצבות ואיכותיות?

רכישה של דלתות פנים מעוצבות מחייבת אתכם להתייחס למספר פרמטרים מקצועיים מעבר לסגנון העיצובי של הדלת וביניהם: עמידות הדלת בפני מים ומזיקים, רמת הבידוד האקוסטי של הדלת ורמת הבידוד התרמי של הדלת. דלתות פנים בעלות עמידות בפני מים ומזיקים הן בדרך כלל דלתות פולימר המיועדות לחדרים רטובים. נושא הבידוד האקוסטי של הדלת, נועד לצרכי הפחתת הרעשים המגיעים מחוץ לחדר כאשר הדלת סגורה ואילו נושא הבידוד התרמי נועד לצרכי בידוד של חום וקור, כאשר דלתות פנים איכותיות המגיעות עם רמת בידוד תרמי גבוהה, מצליחות למנוע מעבר של חום וקור בין חדרי הבית. נושא מרכזי נוסף אליו מומלץ להתייחס כאשר רוכשים דלתות פנים מעוצבות לסביבת המגורים הוא נושא תחזוקת הדלת ואופן ניקוי הדלתות. נושא זה חשוב בעיקר למשפחות עם ילדים קטנים.

סגנונות עיצוב של דלתות פנים

ההיצע הגדול של חומרי הגלם מהם מיוצרות דלתות פנים מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של סגנונות עיצוב שונים בהתאם לחומר הגלם המרכזי ממנו מיוצרת הדלת, לדוגמא:

  • דלתות פנים המיוצרות עץ מלא ניתנות לעיצוב באמצעות טכנולוגיית ה-CNC שהיא למעשה טכנולוגיה מתקדמת באמצעותה ניתן לגלף ולחרוט על גבי העץ.
  • דלתות פנים המיוצרות מאלומיניום ניתנות לצביעה אלקטרוסטטית במסגרתה תוכלו לבחור את גוון הדלת המועדף עליכם ביותר מתוך מניפה עשירה של גוונים.
  • דלתות פנים המיוצרות מחומרים פולירמיים ניתנות לעיצוב באמצעות הוספה של פסי ניקל. כמו כן, דלתות אלו ניתנות אף הן לצביעה בתנור בהתאם לגוון המועדף עליכם.

כמו כן, תוכלו לשלב סורג זכוכית בדלתות פנים המיוצרות מעץ או אלומיניום. הסגנון העיצובי של הדלת נקבע גם בהתאם למוצרי הפרזול אותם אתם בוחרים לשלב בגוף הדלת, כאשר ידיות מעוצבות יכולות לשדרג כל דלת פנים וההיצע של הידיות המעוצבות העומד לרשותכם כיום הוא גדול ומרשים.

התאמת הסגנון העיצובי של הדלת – כיצד?

על מנת להבטיח לעצמכם סביבת מגורים מעוצבת ומשודרגת באמצעות דלתות פנים מעוצבות ואיכותיות, אנו ממליצים לכם להיחשף לכמה שיותר דגמים עיצוביים של סוג הדלת המותאמת ביותר עבורכם בהתאם לחומר הגלם המרכזי ממנו היא מיוצרת (דלתות עץ מלא, דלתות אלומיניום, דלתות פולימר וכדומה). כפועל יוצא מכך, רכישת דלתות פנים מומלץ שתעשה באמצעות בתי עסק העוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, עיצוב וייצור של דלתות פנים, כאשר הדגמים העיצוביים מסווגים על פי קולקציות מחלפות.

בבתי עסק מובילים בתחום, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ מקצועיים המוצעים לכם על ידי צוות המעצבים של הדלתות ובאופן זה תוכלו להבטיח לעצמכם דלתות פנים מרשימות במיוחד המותאמות לסגנון העיצובי של סביבת מגוריכם. כמו כן, תוכלו להיוועץ עם מעצבי פנים אותם שכרתם לצורך עיצוב פנים החלל.

כאשר רוכשים דלתות פנים מעוצבות ואיכותיות, חשוב להתייחס גם לאחריות המוענקת לכם במעמד הרכישה, כאשר תנאי האחריות ותקופת האחריות משתנים מחברה אחת לשנייה. בשלב זה חשוב לציין שהתקנת הדלתות אינה נכללת באחריות המוצעת לכם על המוצר עצמו ולכן חשוב לבדוק האם מתקיני הדלתות מספקים לכם אחריות על גבי ההתקנה.

לסיכום, ההיצע הגדול והמרשים של דלתות פנים מעוצבות מאפשר לכם ליהנות מדלתות פנים איכותיות היכולות להתאים לכל סגנון עיצובי כזה או אחר המועדף עליכם.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה