5 דברים שחשוב לבדוק לפני שרוכשים דלתות במבצע - שריונית חסם

5 דברים שחשוב לבדוק לפני שרוכשים דלתות במבצע

דלתות במבצע

מצאתם מבצע מכירות אטרקטיבי על דלתות פנים או כניסה? רגע לפני הרכישה, אנו ממליצים לכם לבדוק  את חמשת הנושאים המופיעים בעמוד שלפניכם.

כל אחד ואחת מאיתנו אוהב מבצעים, ובעיקר כאשר מדובר במבצעי מכירות על מוצרים בעלות כספית גבוהה יחסית, דוגמת דלתות כניסה או דלתות פנים. מבצעי מכירות על דלתות פנים או כניסה, אומנם מאפשרים לכם ליהנות ממחיר נוח ואטרקטיבי על המוצר בו אתם מתעניינים, אך באותה נשימה, אנו ממליצים לכם לבדוק היטב את כל אחד מחמשת הנושאים הבאים לפני רכישת דלתות במבצע אטרקטיבי ככל שיהיה.

  1. זהות המשווק והיצרן

על מנת להבטיח לעצמכם מוצרי איכות בתחום הדלתות, אנו ממליצים לכם לרכוש את הדלתות אך ורק אצל חברות מובילות בתעשיית הדלתות, האחריות על תהליכי הייצור והשיווק כאחד. באופן זה, תוכלו ליהנות מכל היתרונות הנלווים לרכישת דלתות אצל יצרן/משווק מוכר בענף ובעל מוניטין, וביניהם, דלתות המיוצרות מחומרי גלם איכותיים ובטכנולוגיות ייצור מתקדמות מסוגן, מלאי והיצע מרשים ומגוון של דגמי דלתות כניסה ודגמי דלתות פנים, ייעוץ מקצועי לצורך בחירת סוג ודגם הדלת לצד שירותי התאמה אישית של הדלתות, וכמובן, אחריות מקיפה על מרכיבי הדלתות בהתאם לתנאי ומשך תקופת האחריות.

  1. מאפייני הדלתות והתאמתן לצרכים האישיים שלכם

לעיתים, המחיר האטרקטיבי המוצע לנו על מוצר כזה או אחר, גורם לנו לבצע את הרכישה מבלי לבדוק לעומק האם מדובר במוצר המותאם לצרכים האישיים שלנו. כאשר מדברים על דלתות במבצע חשוב בין היתר שתבדקו את מאפייני הדלתות ולבחון האם מדובר במאפיינים המשרתים את הצרכים שלכם, לדוגמא: דלתות פנים עמידות למים, דלתות פנים קלות ונוחות לניקוי ותחזוקה, דלת כניסה עם מנגנוני נעילה מתקדמים וכדומה.

  1. אפשרויות ההתאמה האישית

רכישת דלתות במבצע מתאפשרת בדרך כלל על מספר מצומצם של דגמים, ולכן, חשוב לוודא שכל אחד מהדגמים הנכללים במבצע המכירות, ניתנים להתאמה אישית על פי צרכי הלקוחות, לרבות, מידות, צבע ואפשרויות שדרוג כאלו ואחרות למרכיבי ומאפייני הדלתות. במידה והמבצע מתייחס לדלתות בהן לא ניתן לבצע התאמה אישית, ומלכתחילה הדלתות שמבצע אינן מתאימות לכם, מבחינת הגודל, הסגנון העיצובי או כל סיבה אחרת, אנו ממליצים לכם לוותר על ההזדמנות המוצעת לכם, טובה ככל שיהיה.

  1. מה אומרות האותיות הקטנות של המבצע?

כל מבצע מכירות בכל תחומי המוצר האפשריים, מותנה ומוגבל באי – אילו תנאים והגבלות, ולכן, כאשר אתם נחשפים לסוג כזה או אחר של דלתות במבצע, אנו ממליצים לכם לקרוא היטב את האותיות הקטנות ולבדוק האם מדובר במבצע אטרקטיבי עבורכם או בגימיק שיווקי נחמד של המשווק על מנת למשוך את תשומת ליבכם. לפעמים, ההסבר המלא על המבצע נמצא בתוך האותיות הקטנות, ולכן, חשוב שתקראו אותן היטב.

  1. אל תוותרו על שירות ואחריות לאורך כל הדרך

זה שהחלטתם לרכוש דלתות במבצע, לא אומר שאתם צריכים לוותר על שירות מקצועי מצד המשווק/יצרן לאורך כל הדרך, וכמובן, לא על האחריות המוענקת לכם במעמד הרכישה. לפעמים, משווקים עושים הכול על מנת להיפטר ממלאי דלתות, ולכן, הם מציעים לקהל הלקוחות מחיר נמוך באופן משמעותי משווי השוק, תוך וויתור על תקופת האחריות. במקרים אלו, אנו ממליצים לכם להימנע מהרכישה וזאת לנוכח העובדה הפשוטה הבאה: משווק שמוכר מוצר במחיר נמוך באופן משמעותי ממחירי השוק ואינו מוכן להעניק לכם תקופת אחריות על המוצר, ככל הנראה יודע בינו לבין עצמו שמדובר פחות איכותי.

אם כך, מתי כן מומלץ לרכוש דלתות במבצעי מכירות?

רכישת דלתות במבצעי מכירות כאלו ואחרים, מומלץ שתעשה במידה ומתקיימים כל אחד מהתנאים הבאים:

  • המבצע מוצע לכם על ידי חברת דלתות מובילה בתחומה ובעלת מוניטין
  • המבצע מתייחס להיצע גדול של דגמי דלת פנים ו/או דלת כניסה, באופן כזה המאפשר לכם להתאים את סוג הדלת לצרכים האישים שלכם
  • הדלתות המשתתפות במבצע ניתנות להתאמה אישית לצרכי המגורים שלכם
  • המשווק/יצרן מעניק לכם, מעבר למחיר האטרקטיבי, גם אחריות מקיפה על מרכיבי הדלת
  • רמת השירות אותה אתם מקבלים איננה נפגעת בגלל שבחרתם לרכוש דלתות במבצע מכירות

במידה וכל התנאים המופיעים לעיל מתקיימים, מדובר בהחלט במבצע מכירות אטרקטיבי במסגרתו תוכלו לרכוש את דלתות הכניסה/פנים הנדרשות לכם.

 

 

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה