אודותינו - שריונית חסם

אודותינו

שריונית חסם - תהיו בטוחים שבחרתם נכון!

כבר יותר מ 30- שנה, "שריונית חסם" היא החברה המובילה בארץ לייצור דלתות -בטחון, אש, פנימיות מעוצבות, אקוסטיות ועוד. סוד הקסם של הדלתות שלנו הוא השילוב המושלם בין איכות, חוזק ורמת בידוד גבוהה לבין יופי, אסתטיקה ועיצוב מקורי. כל זאת תוך כדי עמידה בתקני היצור המחמירים בעולם.

לאורך השנים צמחנו מחברה שמציעה דלת סטנדרטית אחת, לתאגיד בין-לאומי המשווק את מוצריו ביותר מ 30- מדינות. לשריונית חסם הסכמי שיתוף פעולה עם חברות עיצוב מהמובילות בעולם.

בשנים האחרונות אף הקמנו נקודות מכירה ואולמות תצוגה בפריסה ארצית רחבה, לשוק הדלתות בישראל. באולמות מחכים לכם נציגי שירות ומכירות מקצועיים ואדיבים שישמחו להיענות לבקשותיכם בצורה הטובה ביותר בימים אלה אנו גאים להציג את המילה האחרונה בעולם הבטיחות – טכנולוגיית INFINITY . טכנולוגיה שמקנה לדלת צירים נסתרים ומאסיביים, עמידים במיוחד בפני פריצה אלימה ומשפרים את חזות הדלת מבפנים, בריחים עבים יותר וחזקים במיוחד, מבנה כנף חזק יותר ובידוד תרמי ואקוסטי משופר.

את טכנולוגית INFINITY תוכלו לשלב ביותר מ 150- דגמים של דלתות לבחירה, בניהם: דלתות יוקרה בקווים נקיים, דלתות נפחות בסגנון אותנטי, דלתות קלאסיות בסגנון אירופאי, דלתות כניסה צבועות בידי אומן, דלתות פלדה המשלבות צביעה בתנור, דלתות חסינות אש ועד.

הטכנולוגיה החדשנית, מגוון הקולקציות המרהיבות והעמידה בתקני הייצור המחמירים בעולם מאפשרים לכם ליהנות מביטחון ברמה הגבוהה ביותר מבלי להתפשר על העיצוב והטעם האישי שלכם.

בבואך להתקין בביתך דלת של שריונית חסם, חשוב שתדע שיש לך גב חזק והגנה מירבית לשנים רבות. לאחר שנים של נסיון הבנו שדלת צריכה להיות נעימה ואסתטית אך גם מרתיעה ואימתנית, מצאנו את השילוב המנצח של יופי ובטחון והתוצאה היא הדלת החזקה והחדשנית ביותר בתחום דלתות הכניסה והפנים עם טכנולוגית .INFINITY נשמח לפגוש אתכם באחד מאולמות התצוגה שלנו הפרוסים ברחבי הארץ.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה